قصابی گرانفروش یك فروشگاه بزرگ در همدان تعطیل شد

قصابی گرانفروش یك فروشگاه بزرگ در همدان تعطیل شد

به گزارش فی بگیر مدیركل تعزیرات حكومتی همدان اظهار داشت: حكم تعطیلی یك ماهه غرفه عرضه گوشت یك فروشگاه بزرگ در همدان كه مبادرت به گرانفروشی می كرد، صادر شد.


علیرضا حسن پور روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا بیان كرد: به دنبال شكایت های مردمی به دلیل رعایت نكردن قیمت مصوب عرضه گوشت قرمز گرم توسط متولیان یكی از فروشگاه های بزرگ همدان، گشت ویژه تعزیرات حكومتی در محل مورد نظر حضور یافت.
وی افزود: بررسی های صورت گرفته موید این بود كه واحد عرضه گوشت این فروشگاه مبادرت به گرانفروشی می كند.
مدیركل تعزیرات تعزیرات حكومتی همدان افزود: باتوجه به تكرار تخلف گرانفروشی و نصب نكردن نرخ نامه در محل، به باعث حكم شعبه پنجم تعزیرات حكومتی همدان غرفه قصابی این فروشگاه 6 میلیون و 960 هزار ریال جریمه نقدی شد.
حسن پور افزود: علاوه بر جریمه نقدی متولیان این فروشگاه، با رای تعزیرات حكومتی، این قصابی به مدت یك ماه تعطیل شد.
وی از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف مراتب را با استفاده از تلفن 32523442 اداره كل، تلفن 124 سازمان صنعت، معدن و تجارت و یا تارنمای t135.ir اعلام كنند.
به گزارش فی بگیر به نقل از ایرنا، هم اینك قیمت با كیفیت ترین گوشت گوسفندی شامل سردست بدون استخوان و چربی حداكثر هر كیلوگرم 750 هزار ریال در همدان تعیین شده است و در صورت قرار دادن چربی و استخوان، به تناسب قیمت كاسته می شود و این تركیب برپایه درخواست مشتری تنظیم و عرضه می گردد.
7526/2090


1397/10/25
14:52:55
5.0 / 5
4354
تگهای خبر: تجارت , صنعت , فروش , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها