قیمت طلا، سكه و ارز در روز شنبه

قیمت طلا، سكه و ارز در روز شنبه

به گزارش فی بگیر بازار طلا، سكه و ارز مانند هفته گذشته روند كاهشی خویش را نسبت به هفته های پیشین حفظ نموده و پیش بینی می گردد این روند در ایام آینده هم تا نزدیك تر شدن شرایط به قیمت های واقعی ادامه دار باشد.


به گزارش فی بگیر به نقل از ایسنا، قیمت سكه تمام بهار آزادی طرح جدید در بازار امروز (شنبه) به سه میلیون و ۷۵۰ هزار تومان رسیده و هر گرم طلای ۱۸ عیار هم ۳۳۷ هزار تومان قیمت دارد.
از جانب دیگر، قیمت هر مثقال طلای ۱۷ عیار هم اكنون معادل یك میلیون و ۴۵۷ هزار تومان قیمت دارد و هر گرم طلای ۱۸ عیار قیمتی معادل ۳۳۷ هزار تومان دارد.
امروز قیمت سكه طرح قدیم با قیمتی معادل سه میلیون و ۵۵۰ هزار تومان داد و ستد می گردد. این در شرایطی است كه قیمت نیم سكه یك میلیون و ۹۰۰ هزار تومان، ربع سكه یك میلیون و ۱۳۰ هزار تومان و سكه گرمی ۶۶۰ هزار تومان است.
همینطور در بازارهای جهانی، آخرین قیمت هر اونس طلای جهانی به ۱۲۲۳ دلار رسیده است.
ارزانی تا واقعی شدن قیمت ها ادامه دارد
رییس اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا و جواهر تهران با اشاره به ادامه روند كاهشی قیمت طلا و سكه در بازار امروز، اعلام نمود كه قیمت طلا و سكه روند كاهشی خویش را تا واقعی شدن نرخ این محصول ادامه خواهد داد.
ابراهیم محمدولی در گفت وگو با ایسنا اظهار نمود كه همچنان این روند نزولی در بازار طلا و جواهر ادامه خواهد داشت، چون كه مردم و بازار انتظار كاهش قیمت ها را دارند. رییس اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا و جواهر تهران اضافه كرد: قیمت انواع سكه و طلا در بازار امروز نسبت به روزهای ابتدایی هفته گذشته روند كاهشی دارد، اما نسبت به چهارشنبه عصر و پنجشنبه بدون تغییر مانده و نوسان جزیی را تجربه كرده است، اما وضعیت بازار نشان داده است كه كاهش قیمت ها تا رسیدن قیمت طلا، سكه و حتی ارز به نرخ واقعی خود، ادامه دارد.
ارز مسافرتی ۵۰۰ تومان ارزان شد
یورو مسافرتی امروز در بانك ها حدود ۱۲ هزار و ۴۰۰ تومان عرضه می گردد كه نسبت به هفته گذشته حدود ۵۰۰ تومان كاهش قیمت داشته است.
شعب ارزی بانك ها در صورت تكمیل بودن مدارك مسافران، تا ۵۰۰ یورو برای سفر به كشورهای همسایه و مشترك المنافع و تا سقف ۱۰۰۰ یورو به سایر كشورها عرضه می كنند كه نرخ آن در شعب ارزی بانك ها ۱۳ هزار و ۶۷۷ تومان است. این نرخ امروز نسبت به هفته گذشته حدود ۵۰۰ تومان كاهش داشته است.
كاهش نرخ خرید دلار در بانك ها
همینطور تا ساعت ۱۳ امروز (۱۰ آذر)، نرخ خرید دلار با كاهش نسبت به هفته گذشته در شعب ارزی بانك ها به ۱۰ هزار و ۶۵۳ تومان رسید. از جانب دیگر، نرخ خرید یورو در شعب ارزی بانك ها هم نسبت به روز گذشته با كاهش همراه شد و بانك ها امروز هر یورو را ۱۲ هزار و ۶۱ تومان خریداری می كنند. نرخ خرید هر پوند انگلیس هم در بانك ها ۱۳ هزار و ۶۰۳ تومان اعلام شده است. این در شرایطی است كه شنبه هفته گذشته نرخ خرید دلار در بانك ها ۱۱ هزار و ۵۷۸ تومان و یورو حدود ۱۳ هزار و ۱۳۳ تومان بوده است.
بر مبنای اعلام صرافی ها، نرخ فروش لیر امروز در بازار غیر رسمی ۲۳۳۳ تومان، نرخ فروش درهم ۳۱۶۱ تومان و نرخ فروش پوند هم ۱۴ هزار و ۹۴۰ تومان است.1397/09/10
00:57:32
5.0 / 5
5114
تگهای خبر: دلار , فروش , قیمت , محصول
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها