7 درصد مهندسان قزوینی به یك ائتلاف مشخص رای دادند

7 درصد مهندسان قزوینی به یك ائتلاف مشخص رای دادند

فی بگیر: قزوین - دبیر نظارت بر انتخابات هفتمین دوره انتخابات نظام مهندسی ساختمان قزوین اظهار داشت: 7 درصد مهندسان حاضر در هفتمین دوره انتخابات نظام مهندسی ساختمان استان به یك ائتلاف مشخص رای دادند.


حامد عبدالرزاقی عصر سه شنبه در جلسه تقدیر از برگزار كنندگان هفتمین دوره انتخابات نظام مهندسی ساختمان استان، اضافه كرد: از 2 هزار و 486 شركت كننده در این دوره از انتخابات، 705 عضو از حق رای 11 نفره به صورت كامل بهره برده و 6 درصد از شركت كنندگان هم تنها به یك كاندیدای یك رشته رای دادند.
به گفته وی، چهار درصد از مهندسان از بین 11 گزینه قابل رای دادن هم تنها به یك نفر رای دادند.
وی با اشاره به میزان درصد مشاركت كنندگان، تصریح كرد: رشته عمران با 40.9 درصد و برق و مكانیك با 12.9 درصد به ترتیب بیشترین و كمترین میزان مشاركت ها را به خود در این دوره از انتخابات اختصاص دادند.
رییس هیات اجرایی هفتمین دوره انتخابات نظام مهندسی ساختمان استان قزوین هم در این نشست تصریح كرد: برای برگزاری باشكوه و بدون حرف و حدیث این دوره از چهار ماه قبل و با انتخاب اعضای هیات اجرایی از جانب مدیركل راه و شهرسازی، برنامه ریزی ها شروع شد.
پیمان پیرمرادی اضافه كرد: برگزاری 23 جلسه و بازدید از محل های انتخابی برای برگزاری انتخابات با عنایت به سوابق گذشته انتخابات همچون كارهای صورت گرفته بود كه بعد از انتخاب مكان برگزاری، به مورد اجرا درآمد.
وی افزود: شكایات محدودی هم به هیات اجرایی رسیده كه طی صورتجلسه ای به شورای انتظامی ارسال و بزودی هم نتایج آن دریافت خواهد شد.
این مسئول در انتها خاطرنشان كرد: یكی از اقدامات مهم صورت گرفته در این دوره از انتخابات، برگزاری آن به صورت نیمه الكترونیك بود كه نتایج نهایی آن تنها یك ساعت بعد از آخر رای گیری دریافت و اطلاع رسانی شد.
هفتمین دوره انتخابات نظام مهندسی ساختمانی استان قزوین 12 مهرماه گذشته همزمان با سراسر كشور برگزار گردید كه از 9 هزار و 497 عضو واجد شرایط 2 هزار و 486 نفر در آن شركت كردند.
8054


1397/08/01
21:45:35
5.0 / 5
4484
تگهای خبر: شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها