بهترین سن برای بازنشستگی

بهترین سن برای بازنشستگی

فی بگیر: در نظرسنجی موسسه ˮبنك ریتˮ ۶۱ سالگی، بهترین سن بازنشستگی و ۶۳ سالگی واقع بینانه ترین سن برای بازنشستگی انتخاب گردید.


به گزارش فی بگیر به نقل از سی ان بی سی، در این نظرسنجی كه از افراد مختلف در ۱۰ منطقه آمریكا صورت گرفته است، سن ایده آل بازنشستگی ۶۱ سال عنوان شده است. سوز اورمن- مشاور مالی در همین رابطه اظهار داشت: امید به زندگی آمریكایی ها افزایش یافته است و ازاین رو باید پس انداز بیش تری برای دوران بازنشستگی خود داشته باشید. هم اكنون متوسط طول عمر افراد بعد از بازنشستگی در آمریكا ۱۵ سال است اما درصورت بازنشستگی در ۶۱ سالگی باید برای یك دهه زندگی بیش تر پس انداز كرد.
هم اكنون سن بازنشستگی در آمریكا حداقل ۶۲ سال و سن بهره مندی از مزایای كامل بازنشستگی ۶۶ سال است اما كسانی كه متولد سال ۱۹۶۰ به بعد هستند، برای دریافت امكانات كامل بازنشستگی باید تا ۶۷ سالگی كار كنند.
هم چنین به قول بورد آرتیكلز، از بین ۲۵ شهر برتر از نظر بازنشستگان آمریكایی بر مبنای معیارهایی چون هزینه زندگی، مالیات بر درآمد بازنشستگان و تعداد جمعیت افراد بازنشسته، شهر هانتزویل در ایالت آلاباما در صدر قرار دارد و بعد از این شهر، میلفورد در دلاور و كیپ كورال در فلوریدا در رده های بعدی جای گرفته اند.1397/07/08
10:53:40
5.0 / 5
4529
تگهای خبر: هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها