افزایش ۲۰ درصدی نرخ كرایه حمل نفتكش های حمل و نقل

افزایش ۲۰ درصدی نرخ كرایه حمل نفتكش های حمل و نقل

فی بگیر: مدیر شركت پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان اظهار داشت: نرخ كرایه حمل نفتكش های حمل و نقل ۲۰ درصد افزایش داشته است.به گزارش فی بگیر به نقل از ایسنا، محسن شهبازی در جمع خبرنگاران اظهار نمود: نرخ كرایه حمل نفتكش های تحت پیمان شركت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران از اوایل تیر ماه امسال به میزان ۲۰.۲ درصد افزایش یافته است.

این مسئول افزود: با عنایت به مشكلات بخش حمل و نقل جاده ای فرآورده های نفتی در خردادماه برای این قشر زحمتكش و پركار مبحث افزایش نرخ حمل و نقل مورد بررسی قرار گرفته كه با موافقت وزیر نفت به تصویب رسید.

وی اضافه كرد: بر همین مبنا شركت ملی پخش فرآورده های نفتی از همكاران بخش حمل و نقل جاده ای فرآوردهای نفتی كه با تلاش آنان در چرخه توزیع سوخت فعالیت دارند و با در نظر گرفتن منافع ملی، خواسته های صنفی خویش را در چارچوب قانون و آرامش دنبال كردند كه جای تشكر دارد.

شهبازی تصریح كرد: ناوگان حمل و نقل منطقه زنجان مشتمل بر ۴ پیمانكار حمل و نقل و تعدادی تك پیمان بوده كه سوخت مورد نیاز استان با همت و مساعی آنان جابه جا می گردد كه به ترتیب شركت حمل و نقل راشد گوهر ۲۵ درصد، شركت حمل و نقل آزادی ۲۱ درصد، شركت حمل و نقل كیان ترابر ۹ درصد، شركت تعاونی نفتكش ها ۱۲ درصد و تك پیمان ها ۱۲ درصد فرآورده های نفتی استان را كه به صورت میانگین ۴ میلیون لیتر است را حمل می كنند.

مدیر شركت پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان، خاطرنشان كرد: افزایش نرخ كرایه با عنایت به نفش انكارناپذیر حمل و نقل در چرخه تولید و صنعت و لزوم ارج نهادن به زحمات رانندگان نفتكش ها در جهت سوخت رسانی درطول سال این امر محقق شد.


1397/05/02
14:10:11
5.0 / 5
4569
تگهای خبر: شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها