پاسخ تند آذری جهرمی به ادعای سردار جلالی

پاسخ تند آذری جهرمی به ادعای سردار جلالی

فی بگیر: محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات به ادعای سردار جلالی، رییس رئیس سازمان پدافند غیرعامل در مورد استقرار سرورهای هاتگرام و تلگرام در طبقه نهم ساختمان امام(ره) وزارت ارتباطات پاسخ داد.به گزارش فی بگیر به نقل از ایسنا، انتخاب نوشت: آذری جهرمی در حاشیه تفاهم نامه وزارت ارتباطات با كمیته امداد درباره تامین مالی كسب و كارهای نوپا، در پاسخ به سوالی در مورد اظهارنظر سردار جلالی اظهار داشت: متعجبم كه چرا همواره برخی افراد با صحبت های نادرست، برای كشور هزینه تراشی می كنند. البته ما در مقام مسئول خودمان را ولو به این حرف ناروا، مسئول می دانیم و تولید شفافیت می نماییم و وظیفه خودمان می دانیم كه پاسخ دهیم.

او افزود: شاید نشود دزدی ابرها را ثابت یا رد كرد اما نبودن سرور در طبقه نهم ساختمان امام را می گردد ثابت كرد. ما امروز از روابط عمومی خواسته ایم ساعت 2، از خبرنگاران دعوت كند تا بروند و طبقه نهم ساختمان امام را بازدید كنند و نتیجه را به قضاوت افكار عمومی بگذارند.

وزیر ارتباطات اضافه كرد: در حال در بحث فضای مجازی، تصمیم گیر و مدیریت كننده و هماهنگ كننده مركز ملی فضای مجازی است. ما هم نظرات خودمان را در این خصوص داده ایم؛ در دی ماه نظر خودمان را درباره نسخه های غیررسمی تلگرام گفته ایم؛ یك بار اطلاعیه دادیم.

آذری جهرمی در مورد اظهارات پیرامون نسخه های غیررسمی تلگرام اضافه كرد: برخی یك بار می گویند سرور در طبقه نهم است، یك بار می گویند اینترنتش را وزارت ارتباطات تامین می كند. خوب، همه اینترنت كشور را ما تامین می نماییم. نمی گردد حرف های بی ربط بزنیم و صحبت هایی مطرح نماییم كه مبنایی نداشته باشد.

او درباره پشتیبانی از پیام رسان های بومی هم اظهار داشت: ما هم معتقدیم باید حمایت شوند و این كار را هم كرده ایم. مرجع قضاوت در این خصوص هم مركز ملی فضای مجازی است. كسی كه مدام می رود مصاحبه می كند خودش بگوید در جهت پشتیبانی از پیام رسان های بومی چه كار كرده؟ نمی گردد كه مدام مطالبه نماییم و حرف بزنیم و بگوییم لنگش كن، فضای جامعه این تیپی است.

وزیر ارتباطات خاطرنشان كرد: در بحث نسخه های غیررسمی هم كسانی كه در این مسئله در مركز ملی ورود كردند، گفته اند اینها در دوران گذار باشند تا توانمندی لازم تولید شود. این به ما برنمی گردد، ما نظرات خودمان را شفاف گفته ایم. نمی دانم چرا آقایان هر از چندگاهی می آید و صحبت های این گونه مطرح می كنند؛ فضاسازی می كنند و با اهداف سیاسی این حرف ها را می زنند.
1397/04/25
13:39:40
5.0 / 5
5177
تگهای خبر: تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها