28 واحد صنفی متخلف در سرپل ذهاب جریمه شد

28 واحد صنفی متخلف در سرپل ذهاب جریمه شد

فی بگیر: قصرشیرین - رییس اداره صنعت، معدن و تجارت سرپل ذهاب، از شناسایی و تعزیر 28 واحد صنفی متخلف در این شهرستان اطلاع داد و اظهار داشت كه این واحدها برپایه حكم تعزیرات حكومتی در مجموع به پرداخت 870 میلیون ریال جریمه نقدی محكوم شدند.


منصور كاكایی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، عمده تخلفات صورت گرفته از جانب واحدهای صنفی را گرانفروشی، كم فروشی و درج نكردن قیمت و رعایت نكردن ضوابط بهداشتی اعلام نمود و اضافه كرد: این واحدها در بازرسی های هفته گذشته شناسایی شدند.
وی با اشاره به تشدید بازرسی از واحدهای صنفی سرپل ذهاب تصریح كرد: تامین كالاهای اساسی و مورد نیاز مردم و برخورد با اخلاگران اقتصادی از رویكردهای جدی مسئولان دستگاه های اجریی ذیربط است.
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت سرپل ذهاب، بر ضرورت نظارت مستمر، پایش بازار، رصد قیمت ها و جلوگیری از سوء استفاده احتمالی متخلفان اقتصادی با اجرای گشت های مشترك نظارت و بازرسی تصریح كرد.
كاكایی، از شهروندان خواست هرگونه تخلف اقتصادی همچون گرانفروشی، كم فروشی، تقلب و درج نكردن قیمت را با رجوع حضوری و یا با استفاده از تماس با شماره تلفن گویای 124 سازمان صنعت، معدن و تجارت اطلاع دهند تا در سریعترین زمان رسیدگی شود.
سرپل ذهاب درغرب كرمانشاه با بیش از 90 هزار تن جمعیت، دارای 48 كیلومتر مرز با عراق است.
استان كرمانشاه با 2 میلیون نفر جمعیت دارای بیش از 70 هزار واحد صنفی است.
7079/7399/8066


1397/04/09
20:52:43
5.0 / 5
4482
تگهای خبر: اقتصاد , پرداخت , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها