به دنبال تفاهمنامه همكاری دانشگاه سمنان؛

فعالیت منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی در سمنان بیشتر می گردد

فعالیت منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی در سمنان بیشتر می گردد

فی بگیر: معاون پژوهش و فناوری دانشگاه سمنان از امضای یك تفاهم نامه همكاری بین دانشگاه سمنان و سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی كشور اطلاع داد و اظهار داشت: در همین راستا همكاری های دانشگاه سمنان و سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی كشور افزایش می یابد.


به گزارش فی بگیر به نقل از ایسنا دكتر علی حقیقی اصل، با بیان این خبر اظهار نمود: این تفاهمنامه همكاری با حضور دكتر مسعود نصیری زرندی سرپرست دانشگاه سمنان و مهندس امید شهیدی نیا مدیر عامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی كشور به منظور گسترش همكاری های علمی – پژوهشی و فناوری، بین دانشگاه سمنان و سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی كشور منعقد شده است.
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه سمنان با اشاره به برخی مفاد این تفاهمنامه همكاری ادامه داد: تقویت و توسعه همكاری های دوجانبه با هدف دسترسی و بكارگیری دانش فنی روز در اجرای طرح های پژوهشی، مطالعاتی، توسعه ای، كاربردی، مشاوره ای و آموزشی در موضوعات در رابطه با نیازهای دو طرف از موضوعات اصلی این تفاهم نامه مبادله شده است.
دكتر حقیقی اصل از پشتیبانی از رساله های دانشجویی بعنوان یكی از مفاد این تفاهمنامه نام برد و تصریح كرد: انجام طرح های تحقیقاتی مورد نیاز، تولید زمینه مناسب برای بهره گیری از توانمندی ها و عرضه خدمات آموزشی و پژوهشی، پشتیبانی از رساله های تحصیلات تكمیلی با موضوعات در رابطه با نیازهای طرفین، برگزاری سمینارها، كارگاه های آموزشی و همكاری در برگزاری همایش ها از دیگر مفاد این تفاهم نامه همكاری است.
وی با اشاره به مدت زمان اعتبار این تفاهمنامه افزود: این تفاهمنامه به مدت سه سال قابل اجراست و همین بر ارزش آن می افزاید.
این عضو هیئت علمی دانشگاه سمنان با اشاره به فعالیت دانشكده های فنی مهندسی، علوم پایه و پردیس علوم و تكنولوژی های جدید در دانشگاه سمنان اظهار داشت: وجود این دانشكده ها پتانسیل خوبی برای ارتباط دانشگاه با بخش صنعت در استان و كشور بوجود آورده كه باید از آن بهره گرفت.1397/03/19
14:56:00
5.0 / 5
4421
تگهای خبر: اقتصاد , توسعه , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها