پوشش بیمه ای شركت كنندگان در مراسم سالگرد ارتحال امام(ره)

پوشش بیمه ای شركت كنندگان در مراسم سالگرد ارتحال امام(ره)

فی بگیر: تمامی زائران داخلی و خارجی شركت كننده در بیست ونهمین سالگرد مراسم ارتحال حضرت امام خمینی(ره) تحت پوشش بیمه ایران قرار گرفتند.


به گزارش فی بگیر به نقل از ایسنا، تمامی زائران حرم مطهر حضرت امام(ره)، از دهم تا بیستم خردادماه سال جاری تحت پوشش خدمات بیمه ای حوادث، عمر و مسوولیت كنسرسیومی متشكل از شركت های بیمه ای ایران، آسیا، البرز ودانا به راهبری شركت سهامی بیمه ایران قرار دارند و در صورت بروزحادثه برای زائرین كه منجر به فوت یا نقص عضو شود تا ۲۴۰ میلیون ریال، وقوع حادثه نیاز به درمان تا مبلغ ۲۸ میلیون ریال، غرامت فوت به دلیل بیماری مبلغ ۱۱۰ میلیون ریال و غرامت فوت با مسوولیت ستاد بزرگداشت مراسم ارتحال حضرت امام(ره) ۳۰۸ میلیون تومان (دیه كامل) غرامت پرداخت خواهد شد.
این گزارش می افزاید: همه این مواردپس از تایید و بررسی مستندات توسط ستاد بزرگداشت مراسم ارتحال حضرت امام (ره)، به شركت سهامی بیمه ایران ارجاع داده می گردد تا مراحل رسیدگی و پرداخت خسارت صورت گیرد.
شروع این پوشش بیمه ای برای زائرینی كه پیاده یا با دوچرخه به زیارت حرم امام مشرف می شوند در طول مسیر و زمان اقامت، به صورت شبانه روزی از زمانی است كه از مبدا سفر، حركت خویش را آغاز می كنند و آخر آن زمانی است كه به موطن اصلی خود بازمی گردند.
همینطور پوشش این بیمه نامه برای مهمانان خارجی هم از زمانی كه از مرز هوایی وارد خاك جمهوری اسلامی ایران می شوند شروع شده وتا زمان خروج و حتی در زمان اسكان معتبر خواهد بود.1397/03/12
14:31:56
5.0 / 5
4449
تگهای خبر: پرداخت , سهام , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها