2 كتاب اطلاعات اقتصادی خوزستان رونمایی گردید

2 كتاب اطلاعات اقتصادی خوزستان رونمایی گردید

فی بگیر: اهواز - معاون اقتصادی اداره كل اموراقتصادی ودارایی خوزستان اظهار داشت: این اداره كل در جهت كمك به سیاستگذاری اقتصادی استان 2 كتاب از اطلاعات اقتصادی و اشتغال خوزستان را تدوین و رونمایی كرده است.


عبدالقاسم غوابش سه شنبه در حاشیه آیین رونمایی از این 2 كتاب، در محل دانشكده اقتصاد دانشگاه شهید چمران اهواز در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اضافه كرد: این 2 كتاب حاوی اطلاعات اقتصادی و اشتغال خوزستان و مقایسه اقتصاد استان با وضعیت اقتصادی سایر استان ها و كشور است.
وی با اشاره به اینكه این 2 كتاب دسترسی ساده به اطلاعات اقتصادی خوزستان رافراهم می كند اظهار داشت: مطالب آن می تواند به تصمیم گیری سیاستگذاران اقتصادی خوزستان و هم دانشجویان كمك نماید.
غوابش بیان كرد: این اطلاعات به همراه تحقیق ارائه شده كه به جهت دهی تصمیمات سیاستگذاران برای اتخاذ تصمیمات و برنامه های اقتصادی خوزستان كمك می نماید.
وی افزود: اطلاعات این كتاب ها با استفاده از سایت های آماری همچون سایت بانك مركزی و مركز آمار ایران و همینطور توسط دستگاه های اجرایی خوزستان جمع آوری شده است.
وی هدف از رونمایی این كتاب ها را در دانشكده اقتصاد دانشگاه شهید چمران اهواز تولید ارتباط بین این دانشگاه و اداره امور اقتصادی و دارایی خوزستان بیان كرد.
غوابش با اشاره به اینكه این 2كتاب به صورت كاربردی تهیه شده تا دانشجویان امكان استفاده از آنها را داشته باشند اضافه كرد: اطلاعات این 2 كتاب در آینده می تواند در دروس دانشگاهی گنجانده، و در كنار شاخص های اقتصادی كشور ارائه شود.
2 كتاب به نام های ' پژوهشی در تحولات اقتصادی خوزستان' و ' بررسی وضعیت بازار نیروی كار خوزستان' كه حاوی اطلاعات اقتصادی و اشتغال استان است با حضور تعدادی از دانشجویان و اساتید این دانشگاه شهید چمران اهواز و مسئولان استانی رونمایی شدند.
7158/ 6037


1397/03/01
19:34:57
5.0 / 5
4815
تگهای خبر: اقتصاد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها