79 انشعاب غیر مجاز برق در كامیاران جمع آوری شد

79 انشعاب غیر مجاز برق در كامیاران جمع آوری شد

فی بگیر: سنندج - مدیر توزیع نیروی برق كامیاران اظهار داشت: سال گذشته، 79 انشعاب غیر مجاز برق در این شهرستان جمع آوری شد كه این میزان نسبت به سال ماقبل 10 درصد كاهش داشته است.


مرتضی محبتی روز یكشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به اینكه سال 95 در این شهرستان 90 انشعاب غیر مجاز جمع آوری شده بود، اظهار نمود: با كارهای فرهنگی و آموزش، تلاش داریم مردم را به عدم استفاده از انشعاب غیر مجاز تشویق نماییم.
وی با اشاره به اینكه كامیاران در این زمینه كمترین آمار را نسبت به شهرستان های دیگر استان كردستان دارد، اضافه كرد: استفاده از انشعاب های غیر مجاز برق در ساخت و سازهای جدید و شهرك های تازه تاسیس در سال های اخیر نمود بیشتری داشته است.
محبتی افزود: استفاده از انشعاب غیر مجاز برق، پیك بار برق مصرفی را به مراتب بالا می برد و این مورد معضلات و مشكلات عدیده ای را متوجه استفاده كننده می كند البته اكیپ های گشت برای نظارت مستمر روزانه در شهرستان ساماندهی شده اند.
وی خاطرنشان كرد: سال قبل لایحه برخورد با استفاده كنندگان انشعابات غیرمجاز (برق، گاز و آب) توسط مجلس شورای اسلامی تصویب گردید و در این میان ورود مقامات قضایی برای اقدامات كارساز هم مورد توجه قرار گرفته است.
مدیر شركت توزیع نیروی برق كامیاران تصریح كرد: با عنایت به قانون یاد شده این شركت توانست، 17 رشته انشعاب بصورت موقت سه ساله تولید كند كه بیشتر آنها به بخش خانگی و كشاورزی اختصاص داشت.
وی با اشاره به اینكه 65 درصد كنتورهای شهرستان دیجیتال است، اظهار داشت: هم اكنون 2 كنتور هوشمند در این شهرستان نصب شده كه مربوط به بخش صنعت است.
به گزارش فی بگیر به نقل از ایرنا، شهرستان كامیاران دارای 40 هزار مشترك برق است كه حدود 6.25 درصد مصرف برق استان را دارند.
كامیاران با 102 هزار نفر جمعیت در 65 كیلومتری جنوب سنندج واقع شده است.
/9102/7349


1397/02/16
12:25:37
5.0 / 5
5479
تگهای خبر: شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها