رییس سازمان بورس:

فقط ۱۵ نماد متوقف داریم، بعضی نمادهای بورسی تا یك سال و نیم متوقف بودند

فقط ۱۵ نماد متوقف داریم، بعضی نمادهای بورسی تا یك سال و نیم متوقف بودند

فی بگیر: رییس سازمان بورس با اشاره به دستورالعمل جدید توقف و بازگشایی معاملات اظهار داشت كه در سال 1395 حدود ۷۰ نماد متوقف داشتیم اما این آمار هم اكنون به ۱۵ نماد رسیده است.


به گزارش فی بگیر به نقل از ایسنا، شاپور محمدی در حاشیه نمایشگاه بورس، بانك و بیمه كه با حضور تعدادی از پیشكسوتان بازار سرمایه برگزار شد، اظهار داشت: در سال قبل اصلاح دستورالعمل توقف و بازگشایی نمادها انجام شد. در سال 1395 كه من به سازمان بورس آمدم، تعداد نمادهای بسته در بورس و فرابورس ۷۰ نماد بود. بعضی از نمادهای ما تا یك سال و نیم هم بسته بودند.

وی ادامه داد: هم اكنون نماد بانك ها اكثرا باز است و نمادهایی كه بالای سه ماه متوقف هستند، ۱۵ تا می گردد. در ضمن برای «های وب» هم ان شاالله همكاری هایی می نماییم كه بازگشایی شود.
رییس سازمان بورس درباره به روزرسانی نرم افزار معاملاتی هم اظهار داشت: بعد از یك دهه عدم به روزرسانی سامانه معاملات به روزرسانی شد و قابلیت هایش افزایش پیدا كرد.
او اضافه كرد: در مدت گذشته لایحه تكمیلی قوانین بازار سرمایه را كار كردیم، امسال تلاش می نماییم اصلاح و تمام شود. بحث افزایش سرمایه كارگزاری ها هم بررسی گردید. ما كارگزارها را درك می نماییم و متوجه هستیم كه آن ها باید بازده سرمایه گذاری را محاسبه كنند و از ریسك های سرمایه خودآگاه باشند.
همچنین در ادامه مراسم تعدای از پیشكسوتان بازار سرمایه به بیان دیدگاه های خود درباره عملكرد سازمان بورس پرداختند.1397/01/30
15:43:33
5.0 / 5
4966
تگهای خبر: سرمایه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها