مقصودی: مبنای بودجه ۹۷ دلار ۳۵۰۰ تومان شد و امروز صحبت از دلار ۴۲۰۰ است

مقصودی: مبنای بودجه ۹۷ دلار ۳۵۰۰ تومان شد و امروز صحبت از دلار ۴۲۰۰ است

فی بگیر: یك عضو كمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس اظهار داشت: این چه تیم اقتصادی می باشد كه دولت دارد؟ شب عید بودجه ۹۷ را بر اساس دلار ۳۵۰۰ تومان مصوب كرد و امروز كه دو روز از روزهای كاری ۹۷ نگذشته است، صحبت از دلار ۴۲۰۰ است.


به گزارش فی بگیر به نقل از ایسنا، حسین مقصودی در تذكری شفاهی در انتها جلسه علنی امروز (سه شنبه) مجلس بیان كرد: امروز بطور قطع آقای رئیس جمهور صدای مردم را در برخورد نمایندگان مردم با آقای سیف شنیدند. برای تحقق پشتیبانی از كالای ایرانی و مبارزه با بیكاری حداقل كاری كه می نماییم برای مدیران دولتی كه به هر بهانه ای كالای خارجی خریداری می كنند، باید مصادیق مجرمانه در نظر گرفته شود. عزل مدیر تا جرایم نقدی و زندان.

وی در تذكری به رئیس جمهور بیان كرد: اوضاع معیشتی كارگران و معلمان خوب نیست. حداقل حقوق این افراد داده نمی گردد. راهكارهای عملی با عزم ملی برای حل مشكلات كارگران و معلمان باید پیدا شود. این روزها صدای افزایش ۵۰ درصدی حقوق برخی از ادارات شنیده می گردد. اگر پول نیست برای همه نباید باشد و اگر هست برای همه با عدالت باشد. مگر معلمان و كارگران چه فرقی با دیگر ادارات دارند؟ آقای رئیس جمهور اگر گوش شنوا دارید صدای اعتراض مردم را امروز از گوش نمایندگان مردم بشنوید. فكری به حال بانك مركزی و وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی كنید.

مقصودی در ادامه با ادعای این كه وزیر رفاه و رئیس بانك مركزی ظاهرا تمایلی ندارند این میز را رها كنند اظهار داشت: آقای رئیس جمهور اگر با عهد خود به مردم وفادارید خواهشا كابینه فرسوده خویش را بازسازی نمایید. اگر به علت ركود كسب و كار و نوسانات بازار ارز از مردم عذرخواهی نمی كنید، حداقل تیم اقتصادی خویش را اصلاح و بازسازی كنید.

وی ادعا كرد: اگر هر كشوری حتی اگر مسلمان نبودند، رئیس جمهور آن در چنین شرایطی استعفا می داد.

مقصودی اضافه كرد: استعفا كه نمی دهید حداقل وزیر اقتصاد و رئیس بانك مركزی را عزل نمایید. این چه تیم اقتصادی می باشد كه شب عید بودجه ۹۷ را بر اساس دلار ۳۵۰۰ تومان مصوب كرد و امروز كه دو روز از روزهای كاری ۹۷ نگذشته است، صحبت از دلار ۴۲۰۰ است؟

وی در تذكری به وزیر جهاد كشاورزی بیان كرد: وزیر جهاد كشاورزی در حالیكه استعفا نمی دهد، منابع طبیعی پدر مردم را در آورده است. مرغداران، دامداران همگی ورشكسته شده اند.

مقصودی در تذكری به وزیر نیرو اظهار داشت: به زیرمجموعه خود دستور دهید به جای خرید الكتوروموتورهای آلمانی از شركت جمكو سبزوار خریداری نمایند. در غیر این صورت به مراجع قضایی شكایت خواهند كرد.
1397/01/21
14:37:12
5.0 / 5
5029
تگهای خبر: اقتصاد , دلار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها