افزایش فرصت های شغلی در منطقه یورو و اتحادیه اروپا

افزایش فرصت های شغلی در منطقه یورو و اتحادیه اروپا

فی بگیر: طبق آمارهای انتشار یافته توسط دفتر آمار اتحادیه اروپا، فرصت های شغلی منطقه یورو در سه ماهه منتهی به سال ۲۰۱۷ به صورت متوسط دو درصد رشد داشته است.


به گزارش فی بگیر به نقل از ایسنا، این میزان، بیش از ۱.۹ درصد افزایش سه ماهه سوم و ۱.۷ درصد افزایش سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۶ است. در سطح اتحادیه اروپا هم رشد اقتصادی سه ماهه چهارم به نسبت سه ماهه سوم سال ۲۰۱۷ تغییری نكرده است اما بیشتر از افزایش ۱.۸ درصدی سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۶ است. همینطور بیشترین افزایش در فرصت های شغلی، هم در منطقه یورو و هم در اتحادیه اروپا متعلق به بخش خدمات با افزایش ۲.۳ درصدی است.
در بین كشورهای مختلفی كه آمارهای آن ها در دسترس بود، بیشترین افزایش نرخ فرصت های شغلی در سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۷ در كشور چك با افزایش ۴.۴ درصدی، بلژیك با افزایش ۳.۴ درصدی و آلمان با افزایش ۲.۸ درصدی به ثبت رسیده است و كمترین افزایش ها هم متعلق به یونان با افزایش ۰.۱ درصدی، اسپانیا با افزایش ۰.۷ درصدی و پرتغال با افزایش ۰.۸ درصدی بوده است.
فرصت شغلی بعنوان موقعیت های شغلی تازه تولید شده، اشغال نشده و یا آن هایی كه در آینده ای نزدیك تولید خواهند شد، تعریف می گردد كه كارفرما فعالانه به دنبال یافتن متقاضی مناسب در خارج از بنگاه خود است.1396/12/26
15:28:36
5.0 / 5
4617
تگهای خبر: تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها