پنج هزار انشعاب آب آشامیدنی به متقاضیان زنجانی واگذار شد

پنج هزار انشعاب آب آشامیدنی به متقاضیان زنجانی واگذار شد

فی بگیر: زنجان - مدیرعامل شركت آب و فاضلاب شهری استان زنجان اظهار داشت: از ابتدای سالجاری تابحال پنج هزار انشعاب آب آشامیدنی در 21 شهر این استان به متقاضیان واگذار شد.


علیرضا جزء قاسمی روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران اضافه كرد: از پنج هزار انشعاب آب آشامیدنی واگذار شده به متقاضیان بیشترین انشعاب با 2 هزار و 200 انشعاب مربوط به شهر زنجان بود.
به گفته وی، بعد از شهر زنجان، بیشترین انشعاب آب آشامیدنی واگذار شده در شهر ابهر با 982 فقره و خرمدره هم با 460 فقره بود.
مدیرعامل شركت آب و فاضلاب شهری استان زنجان اظهار داشت: تعداد كل مشتركان این شركت بیش از 223 هزار مشترك است كه این تعداد نسبت به 11 ماهه سال قبل 2.77 درصد افزایش دارد.
جزء قاسمی یادآورشد: طی 11 ماهه گذشته از سال جاری بیش از یكهزار مورد حوادث و اتفاقات در شبكه توزیع و انشعابات آب آشامیدنی در سطح 21 شهر استان رفع شد.
وی، از تعویض بیش از هشت هزار و 600 مورد كنتور مشتركان در شهرهای مختلف استان زنجان خبرداد و اضافه كرد: این تعویض ها به دلایل مختلفی توسط شركت آب و فاضلاب شهری استان انجام شده است.
مدیرعامل شركت آب و فاضلاب استان زنجان اظهار داشت: خوشبختانه با كیفیت ترین آب آشامیدنی جهت استفاده مردم استان عرضه می گردد و در تلاش هستیم این شاخص بیش از گذشته افزایش یابد.
جزء قاسمی تصریح كرد: مشتركان استان زنجان همراهی خوبی با شركت آب و فاضلاب شهری داشتند چون كه میزان مصرف تا پنج درصد نسبت به سال قبل كاهش یافته است.
به گزارش فی بگیر به نقل از ایرنا، شركت آب و فاضلاب شهری استان زنجان 231 هزار و 687 مشترك خانگی، صنعتی، تجاری، اداری، آموزشی، نظامی، اماكن مذهبی، فضاهای سبز و كاربردهای خاص در 21 شهر استان دارد.
7325/6085


1396/12/23
14:43:22
5.0 / 5
4726
تگهای خبر: شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها