طبق جلسه صنایع و بانك ها اعلام شد

تسریع در پرداختی های ۹۶ و نحوه تسهیلات دهی به صنایع

تسریع در پرداختی های ۹۶ و نحوه تسهیلات دهی به صنایع

فی بگیر: متولیان حوزه صنعت در كشور طی هفته گذشته دو جلسه مهم را با مسئولان صندوق توسعه ملی و هم كانون بانك ها و موسسات اعتباری خصوصی مرتبط با تسریع در پرداخت تسهیلات مربوط به طرح های رونق تولید و بازسازی و نوسازی صنایع امسال و همینطور نحوه عرضه تسهیلات خود به صنایع كوچك در سال آینده برگزار كرده است.


به گزارش فی بگیر به نقل از ایسنا، مسئولان سازمان صنایع كوچك و شهرك های صنعتی ایران بعنوان بخشی از متولیان حوزه صنعت طی هفته گذشته دو جلسه بسیار مهم را با مسئولان نظام بانكی كشور برگزار كردند تا علاوه بر پیگیری تسریع در نحوه پرداخت تسهیلات ۲۰ هزار میلیارد تومانی طرح رونق تولید و هم تسهیلات ۱۰ هزار میلیارد تومانی نوسازی و بازسازی صنایع امسال نحوه عرضه تسهیلات خرد صنایع كوچك در سال ۱۳۹۷ را در دستور كار قرار دهند.
در جلسه ای كه با حضور مدیرعامل سازمان صنایع كوچك و شهرك های صنعتی و مدیرعامل صندوق توسعه ملی برگزار گردید دو مقوله تسریع در پرداخت تسهیلات بانكی ۲۰ هزار میلیارد تومانی در طرح رونق تولید و همینطور ۱۰ هزار میلیارد تومانی نوسازی و بازسازی صنایع عنوان شد. همینطور در جهت اجرای بند چ ماده ۴۶ قانون برنامه ششم توسعه تاكید شد تا پیرامون پرداخت تسهیلات به صنایع كوچك و متوسط غیردولتی از محل سپرده گذاری سالانه از ورودی صندوق توسعه ملی با استفاده از بانك های عامل تفاهم نامه پرداخت یك میلیارد دلاری اقدام گردد.
بر اساس اطلاعاتی كه در اختیار خبرنگار ایسنا قرار گرفته همینطور در نشست مشترك مسئولان سازمان كوچك و شهرك های صنعتی با كانون بانك ها و موسسات اعتباری خصوصی در جهت نحوه عرضه تسهیلات خرد به صنایع كوچك در سال ۱۳۹۷ مباحث مختلفی مطرح و عرضه برنامه جهت خروج از وضع موجود صنعتی، معدنی و تجاری عرضه شد.
علاوه بر این در جلسه مذكور تشریح مباحث مختلفی جهت تأمین منابع مالی اجرای پروژه ها و كمك های بانكی مطرح و مقرر شد پیگیری تكمیل دریافت اسناد ثبتی و تفكیكی شهرك ها و نواحی صنعتی جهت اجرای آسان فرایند تضمینی به واحدهای صنعتی در دستور كار قرار گیرد.1396/11/20
22:05:52
5.0 / 5
5275
تگهای خبر: توسعه , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها