مدیرعامل توانیر

آمادگی صنعت برق کشور برای تأمین برق پایدار شعب دریافت رای دور دوم انتخابات

آمادگی صنعت برق کشور برای تأمین برق پایدار شعب دریافت رای دور دوم انتخابات

به گزارش فی بگیر، مدیرعامل شرکت تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران (توانیر) اظهار داشت: نیروهای عملیاتی و پشتیبانی صنعت برق به منظور اطمینان از تأمین برق پایدار همه مراکز و شعب دریافت رای در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری در سرتاسر کشور در آمادگی کامل هستند.


به گزارش فی بگیر به نقل از خبرگزاری ایرنا از شرکت مدیریت تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران (توانیر)، مصطفی رجبی مشهدی تصریح کرد: الان همه گروههای عملیاتی در مراکز از پیش تعیین شده مستقر و درحال کوشش برای اطمینان از تأمین برق پایدار شعب دریافت رای هستند.
وی با اشاره به اینکه در مراکز حساس و مهم هم مولدهای اضطراری پیشبینی شده است، افزود: صنعت برق هم در کنار سایر دستگاههای مسئول، خویش را مهیای برگزاری هر چه پرشورتر دور دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری کرده است.
مدیرعامل شرکت توانیر از همه پرسنل صنعت برق خواست تا مثل همیشه که با فعالیت جهادی و با ازخودگذشتگی نسبت به تأمین برق کشور اقدام نموده اند، با حضور در انتخابات نقش خویش را در ساخت ایرانی آباد ایفا کنند.
رجبی مشهدی ضمن اشاره به پیشبینی نقشه های هواشناسی از افزایش شدت گرما برای هفته آینده در سرتاسر کشور، اضافه کرد: مطابق پیشبینی ها میزان تقاضای مصرف برای هفته آینده بار دیگر نصاب جدیدی را ثبت خواهد نمود.
وی اضافه کرد: پیشبینی می شود میزان تقاضای مصرف برق کشور با حاکم شدن موج جدید گرما از ۷۴ هزار مگاوات عبور کند که تأمین مطمئن و پایدار این میزان برق مستلزم همراهی عموم مشترکان است تا صنعت برق را در گذر از این روزهای گرم تابستان بدون ایجاد کوچک ترین خللی در تأمین برق یاری کنند.
سخنگوی صنعت برق از همه هم وطنان درخواست نمود تا با پیوستن به پویش باانرژی و کاهش ۱۵ درصدی مصرف برق ضمن کمک به تأمین برق پایدار برای همه مشترکان، از جوایز ارزشمند آن هم شامل ۳۰۰ خودرو و میلیونها جایزه ارزشمند دیگر بهره مند شوند.منبع:

1403/04/15
18:32:57
5.0 / 5
243
تگهای خبر: تولید , دستگاه , شركت , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها