برگزاری مجامع استقلال و پرسپولیس فردا

برگزاری مجامع استقلال و پرسپولیس فردا

به گزارش فی بگیر، سرپرست دفتر شرکت ها و آماده سازی بنگاه های سازمان خصوصی سازی در مورد دلیل تعویق برگزاری مجامع دو باشگاه استقلال و پرسپولیس توضیحاتی ارائه نمود.


حسین امیررحیمی در گفتگو با ایسنا، ضمن اشاره به برگزاری مجامع باشگاه های استقلال و پرسپولیس اظهار نمود: مجامع دو باشگاه در روز سه شنبه ۱۶ خرداد ماه تشکیل شد، اما از آنجاییکه جمع بندی نهایی افرادی که مقرر است اعضای هیات مدیره باشگاه باشند انجام نشده است، برگزاری مجامع به روز یکشنبه ۲۱ خردادماه موکول شد.
وی افزود: بر این اساس مجمع استقلال ۱۰ بامداد و مجمع پرسپولیس ساعت دو ظهر یکشنبه برگزار می شود. اما این که در روز یکشنبه به نتیجه برسد یا خیر از سطوح کارشناسی خارج شده است و در اختیار وزارت ورزش و سازمان خصوصی سازی است.
بر طبق این گزارش، مجامع دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در روز سه شنبه برگزار شد اما به نتیجه نرسید. بر این اساس حسین قربان زاده - رئیس سازمان خصوصی سازی - اعلام نمود که امروز بامداد در مجمع باشگاه استقلال حضور پیدا کردم و باوجود فوریت لازم در تعیین تکلیف مدیریت باشگاه ها و آمادگی برای انتخاب هیات مدیره جدید بر مبنای نتیجه عملکرد کمیته نظارت مشترک که حاصل بررسی رزومه و انجام مصاحبه با ۲۸ نامزد عضویت هیات مدیره بود، به درخواست وزیر ورزش و جوانان جهت بررسی و اظهارنظر نهایی ایشان، تا ۱۰ بامداد روز یکشنبه تنفس اعلام گردید.
منبع:

1402/03/20
11:02:32
5.0 / 5
244
تگهای خبر: شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها