تخفیف در تخفیف بازار مسکن در حومه تهران

تخفیف در تخفیف بازار مسکن در حومه تهران

فی بگیر: به گزارش فی بگیر، بدنبال افت نرخها در بازار مسکن شهر تهران، نرخ های پیشنهادی آپارتمان در شهر های کرج، هشتگرد، پرند و پردیس هم با افت روبه رو شده و مالکان برای آنکه واحد خویش را به فروش برسانند گاها در قیمت های جدید هم تخفیف می دهند.


به گزارش فی بگیر به نقل از ایسنا، پالس های ارسال شده از اقتصاد کلان بر وضع بازار مسکن تهران و شهرهای اطراف تاثیر گذاشته و روند نرخ های پیشنهادی را متوقف کرده است.
واسطه های ملکی می گویند که در شهر کرج قیمت های اعلامی مسکن ۱۰ تا ۱۵ درصد افت کرده است. در شهر جدید هشتگرد نرخ واحدهای مسکن مهر به همین میزان با کاهش ۲۰۰ تا ۳۰۰ میلیون تومان روبه رو شده و در شهر جدید پرند نیز شاهد افت ۳۰۰ تا ۴۰۰ میلیون تومانی قیمت آپارتمان هستیم.


ریزش قیمت آپارتمان در شهر جدید پردیس، بیش از سایر مناطق بوده و گاهی تا ۸۰۰ میلیون تومان نسبت به ماه قبل کاهش پیدا کرده است. مشاوران املاک بیان می کنند که ارائه تخفیف اغلب توسط دلالان و سرمایه گذاران صورت می گیرد. واحدهایی که با کاهش قیمت مواجه گشته اند هم گاهی با ۱۰۰ میلیون تخفیف واگذار می شوند.
از حدود یک ماه قبل اقتصاد کشور به ثبات نسبی رسیده و قیمت برخی کالاها همچون طلا، خودرو و مسکن کاهش پیدا کرده است. با اهمیت ترین عامل ایجاد آرامش افت نرخ ارز است.1402/03/16
10:02:15
5.0 / 5
228
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها