مدیر كل تعاون، كار و رفاه اجتماعی استان عنوان كرد

طرح کالابرگ در خوزستان اجرائی می شود

طرح کالابرگ در خوزستان اجرائی می شود

فی بگیر: به گزارش فی بگیر، خوزستان مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان از کوشش برای تحت پوشش قرار گرفتن همه نقاط استان در طرح کالابرگ الکترونیکی آگاهی داد و اظهار داشت: اجرای این طرح به کنترل تورم اقلام اساسی مورد نیاز مردم کمک خواهدنمود.اصغر رشنودی در گفت و گو با ایسنا، درباب اجرای طرح کالابرگ الکترونیکی در خوزستان اظهار داشت: اجرای بهینه طرح ملی کالابرگ الکترونیک یکی از اولویت های اصلی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان است که در تلاش هستیم این طرح به بهترین شکل در استان اجرائی شود.

وی با اعلان اینکه مسائل دیگری همچون بحث های اشتغال و مسکن از اولویت های اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان هستند، اضافه کرد: در تلاش هستیم تا بمنظور اجرای هر چه بهتر طرح کالابرگ الکترونیکی، نقصها این طرح را رفع نماییم.

طرح کالابرگ به کنترل تورم اقلام اساسی کمک می کند

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان با اشاره به این که در تلاش هستیم تمام نقاط استان تحت پوشش طرح ملی کالابرگ الکترونیک قرار گیرد، اظهار داشت: هدف از این طرح بزرگ ملی که قبل از این در چند استان بصورت پایلوت و آزمایشی اجرا شده است کنترل تورم در اقلام اساسی مورد نیاز مردم است و اساسا به این مساله کمک خواهدنمود.

رشنودی عنوان کرد: همین طور مدیریت تورم و کنترل قیمت ۱۰ قلم کالای اساسی در این طرح در دستور کار قرار می گیرد که با همکاری ادارات صمت، جهاد کشاورزی و سایر نهادها صورت خواهد گرفت و امیدواریم اثرات مثبتی در بازار و تامین نیاز مردم داشته باشد.

به گزارش فی بگیر به نقل از ایسنا، در ایام گذشته علیرضا عسگریان معاون رفاه و امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام نمود اجرای سراسری طرح کالابرگ الکترونیک منوط به تامین اعتبار و تصمیم گیری و اعلام فرمان از طرف دولت می باشد.
1402/03/09
10:41:29
5.0 / 5
258
تگهای خبر: آزمایش , اقتصاد , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها