شروع تخفیفات زمستانی تسلا

شروع تخفیفات زمستانی تسلا

فی بگیر: فی بگیر: تسلا برای تعدادی از مدلهای خودرو در ایالات متحده و کانادا تخفیف ارائه می کند.


به گزارش فی بگیر به نقل از ایسنا، شرکت خودروسازی تسلا در بین نگرانی هایی که این خودروساز با کاهش تقاضا بدنبال کاهش اقتصاد مواجه می باشد، برای خودرو های مدل ۳ و مدل Y که در ماه جاری در ایالات متحده و کانادا تحویل داده می شوند، تخفیف ارائه کرده است.
این شرکت برای خودرو های مدل ۳ و مدل Y که پیش از پایان سال تحویل داده شده اند، ۷۵۰۰ دلار در ایالات متحده و ۵۰۰۰ دلار در کانادا اعتبار می دهد و همین طور سوپرشارژ رایگان برای ۱۰ هزار کیلومتر ارائه می دهد.
تسلا یکی از ذینفعان اصلی قانون کاهش تورم (IRA) بوده است که به عنوان قسمتی از قانونی که می خواهد خودروسازان را ملزم به کاهش وابستگی به چین کند تا سقف ۷۵۰۰ دلار برای خرید خودرو های برقی تخفیف می دهد.
طبق گزارش رویترز، سرمایه گذاران نگران هستند تسلا با کاهش تقاضا روبه رو شده باشد. این شرکت در ماه اکتبر اعلام نمود که هدف تحویل خودرو امسال را از دست خواهد داد اما پس از آن که درآمدش برآوردهای وال استریت را نادیده گرفت، نگرانی در مورد تقاضا را کم کرد.
گزارش ها در اوایل این ماه نشان داد که تسلا ۳۷۵۰ دلار تخفیف برای خودرو های مدل ۳ و مدل Y ارائه کرده است که در ماه دسامبر در ایالات متحده تحویل داده شده است. این خودروساز آمریکایی همین طور ۶۰۰۰ یوان (۸۶۰ دلار) روی تعدادی از مدلهای چینی تا آخر سال ۲۰۲۲ تخفیف داده است.1401/10/02
19:02:52
5.0 / 5
338
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها