قیمت رسمی بلیت رفت و برگشت پروازهای اربعین از 4 مبدأ ایران 7 و شش دهم میلیون تومان

قیمت رسمی بلیت رفت و برگشت پروازهای اربعین از 4 مبدأ ایران 7 و شش دهم میلیون تومان

به گزارش فی بگیر، طبق ابلاغیه سازمان هواپیمایی کشوری قیمت بلیت رفت و برگشت پروازهای اربعین از تهران و اغلب شهرها به نجف و بغداد 6 میلیون تومان است اما در 4 مسیر پروازی قیمت رفت و برگشت 7 میلیون و 600 هزار تومان تعیین شده است


به گزارش فی بگیر به نقل از فارس، قیمت بلیت پروازهای اربعین در راه تهران و اعلب شهرها به نجف و بغداد 3 میلیون تومان در راه یکطرفه و 6 میلیون تومان در راه رفت و برگشت تعیین شده است که این قیمت برای اغلب مسیرهای پروازی از شهرهای مختلف کشورمان به نجف و بغداد برای بازه زمانی 15 شهریور تا 30 شهریور برقرار است.
طبق ابلاغیه سازمان هواپیمایی کشوری در بازه زمانی 15 شهریور تا 30 شهریور سال جاری قیمت بلیت پروازهای اربعین از فرودگاه های مشهد، کرمان، یزد و زاهدان به نجف و بغداد و بالعکس به صورت یک طرفه 3 میلیون و 800 هزار تومان و به صورت دو طرفه 7 میلیون و 600 هزار تومان است.
 در ابلاغیه سازمان هواپیمایی کشوری به شرکتهای هواپیمایی تاکید شده است، فروش بلیت هواپیما فقط از راه سایت رسمی شرکت ها و یا به صورت حضوری از دفتر فروش هر شرکت صورت گیرد. سازمان هواپیمایی در ابلاغیه شماره 3 خود به شرکتهای هواپیمایی در رابطه با پروازهای اربعین اخطار داده است در صورت بروز تخطی از این بخشنامه مسؤولان شرکت هواپیمایی به سازمان تعزیرات حکومتی معرفی می گردند.
طبق همین ابلاغیه سازمان هواپیمایی به شرکتهای هواپیمایی تاکید کرده است که با شرکتهای متخلف مطابق با قوانین و مقررات برخورد می شود.
بنابر این گزارش، فروش بلیت پروازهای اربعین از ساعت 8 بامداد فردا از راه دفاتر فروش شرکتهای هواپیمایی و سایت شرکتهای هواپیمایی صورت می گیرد و همانگونه که اعلام گردید قیمت بلیت در راه تهران و اغلب شهرها به نجف و بغداد به صورت رفت و برگشت 6 میلیون تومان است غیر از 4 شهر ذکر شده که 7.6 میلیون تومان است.
منبع:

1401/06/12
10:17:54
5.0 / 5
24
تگهای خبر: اقتصاد , شركت , فروش , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها