جزئیات برنامه سفر اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس به خوزستان

جزئیات برنامه سفر اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس به خوزستان

فی بگیر: خوزستان اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس جهت بررسی مسایل مختلفی همچون مسائل مربوط به بیمه بیکاری کارگران، بازنشستگان و حاشیه نشینی در شهر اهواز و بازدید از مراکز صنعتی و شهرهای استان به خوزستان سفر کردند.ولی اسماعیلی رییس کمیسیون اجتماعی مجلس امروز(۲۲ دی ماه) در بدو ورود به اهواز، با اشاره به سفر اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس به خوزستان اظهار نمود: در این سفر بررسی مسائل مربوط به بیمه بیکاری کارگران، بازنشستگان، حاشیه نشینی در شهر اهواز و بازدید از کارخانه هایی که مد نظر معاون استاندار و استاندار خوزستان است را خواهیم داشت.

به گزارش فی بگیر به نقل از ایسنا، وی با اشاره به این که مسائل مربوط به کارگری و لطمه های اجتماعی را بررسی خواهیم کرد، اضافه کرد:. ان شالله از فردا یک تیم از دولت متشکل از رئیس سازمان تامین اجتماعی، رئیس سازمان بازنشستگی کل کشور، معاون وزیر کار تعاون و رفاه اجتماعی و دیگر افرادی که به این سفر مرتبط هستند را خواهیم داشت و مصوبات جلسه را در آخر سفر و در جمع بندی با استاندار خوزستان خواهیم داشت.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار داشت: اساسا با حضور مسئولین استان خوزستان و مسئولینی که از تهران می آیند و حضور نمایندگان کمیسیون اجتماعی، مصوباتی را خواهیم داشت و این مصوبات اساسا پیگیری خواهند شد.

سید کریم حسینی نماینده اهواز در مجلس شورای اسلامی دراین زمینه اظهار نمود: ریاست کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی و اعضای این کمیسیون، سفری سه روزه را به استان خوزستان اختصاص دادند. در این سفر اعضای کمیسیون از شهرستان های آبادان، اهواز، خرمشهر و شوش، مراکز صنعتی و نیز مراکز کم برخوردار این شهرها بازدیدهایی خواهند داشت.

به گزارش فی بگیر به نقل از ایسنا، وی ادامه داد: این بازدیدها درباب مسائل و لطمه های اجتماعی و صنایع و شرکت هایی که تحت پوشش وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی هستند، خواهد بود.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: این سفر با مساعدت و حضور اتاق تجاری اهواز و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شده و علاوه بر بازدیدها و بررسی هایی که درباب مسایل استان خصوصاً مسائل اجتماعی انجام می شود، نشستی را با حضور استاندار خوزستان و مدیران دستگاه های زیر مجموعه وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی خواهیم داشت تا جمع بندی نماییم و مصوباتی را برای پیگیری در کمیسیون اجتماعی و مجلس شورای اسلامی داشته باشیم.

منبع:

1400/10/22
22:38:50
5.0 / 5
47
تگهای خبر: دستگاه , شركت , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها