چرا ارزش سهام تسلا صعودی است؟

چرا ارزش سهام تسلا صعودی است؟

فی بگیر: شرکت خودروسازی تسلا مشکلات زنجیره تامین را بهتر از سایر خودروسازان در سال 2021 مدیریت و در نتیجه نزدیک به یک میلیون خودروی الکتریکی ارائه کرد.


به گزارش فی بگیر به نقل از فول، سال ۲۰۲۱ برای خیلی از تولیدکنندگان سال سختی بود برای اینکه کسب وکارها مجبور شدند از افزایش هزینه ها و محدودیت های زنجیره تامین عبور کنند اما تسلا، رهبر خودرو های الکتریکی (EV) این مسائل را مدیریت و پیشرفت کرد.
برمبنای داده ها، تسلا به رشد خود ادامه داد و در سال ۲۰۲۱ سهام آن ۴۹.۸ درصد افزایش پیدا کرد، این جهش بعد از یک سال سخت برای سهام در سال ۲۰۲۰ و زمانی بود که سهام بیش از ۷۰۰ درصد رشد کرد.
خیلی از سرمایه گذاران مشتاق هستند که بدانند آیا سهام در سال ۲۰۲۲ به رشد خود ادامه خواهد داد یا خیر.
تسلا سال ۲۰۲۱ را با قدرت به انتها رساند و بیش از ۳۰۸ هزار خودرو در سه ماهه چهارم تحویل داد. بدین سان مجموع تحویل های سال ۲۰۲۱ آن به ۹۳۶ هزار و ۱۷۲ رسید که نشان دهنده افزایش ۸۷.۴ درصدی نسبت به سال ۲۰۲۰ است.
وقتی شرکت نتایج سال ۲۰۲۱ را بطور کامل گزارش کند، سرمایه گذاران احیانا خواهند شنید که درآمد سال از ۵۰ میلیارد دلار فراتر رفته و کسب وکار سودآور است.
درآمد خالص تا ۹ ماه اول سال ۲۰۲۱ نزدیک به ۳.۲ میلیارد دلار بود. سرمایه گذاران حالا مشتاقانه منتظر کاتالیزورهای جدید هستند.
منبع:

1400/10/20
23:43:46
5.0 / 5
83
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها