هشدار نسبت به سقوط شدید قیمت بیت کوین!

هشدار نسبت به سقوط شدید قیمت بیت کوین!

فی بگیر: بزرگ ترین ریزش قیمت بیت کوین مربوط به رسیدن قیمت آن از 20 هزار و 89 دلار به 1111 دلار بود. این رمز در هر دو سال 2020 و 2021 نیز در مقاطعی ریزش های 61 درصدی و 54 درصدی را تجربه نمود و چرخه خرسی 2021 می تواند قیمت آنرا به چیزی حدود 12 هزار تا 15 هزار دلار برساند.


به گزارش فی بگیر به نقل از کوین تلگراف، صندوق پوشش ریسک پنترا کپیتال در یادداشتی به معامله گران هشدار منتظر ریزش بسیار شدید قیمت بیت کوین بعد از اختتام چرخه صعودی فعلی باشند تا جایی که مدل سازی های صورت گرفته توسط این موسسه نشان میدهد ارزش بیت کوین ممکنست در این مرحله تا ۸۰درصد ریزش کند. ریزش ۸۰ درصدی بیت کوین برای این رمز خیلی دور از دسترس نیست و بررسی های تاریخی نیز نشان میدهد قیمت بیت کوین در سالهای ۲۰۱۳، ۲۰۱۵ و ۲۰۱۷ نیز چنین سقوط هایی را تجربه کرده است.
بزرگ ترین ریزش قیمت بیت کوین مربوط به رسیدن قیمت ان از ۲۰ هزار و ۸۹ دلار به ۱۱۱۱ دلار بود. این رمز در هر دو سال ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ نیز در مقاطعی ریزش های ۶۱ درصدی و ۵۴ درصدی را تجربه نمود و چرخه خرسی ۲۰۲۱ می تواند قیمت آنرا به چیزی حدود ۱۲ هزار تا ۱۵ هزار دلار برساند.
دن مورهد- مدیر موسسه پنترا کپیتال- اظهار داشت: چرخه های ریزشی همیشه در بازار هستند و در آینده نیز اتفاق خواهند افتاد. قرار نیست یک روند صعودی تا ابد ادامه داشته باشد همانطور که قرار نیست قیمت ها تا همیشه روز به روز بیشتر ریزش کنند.
قیمت بیت کوین در اوایل سال جاری میلادی نیز به بالای ۶۰ هزار دلار رسید اما بعد از آن و با اخبار منفی مداوم از جانب چین قیمت ها به شدت ریزشی شد تا جایی که بیت کوین نصف ارزش خودرا از دست داد.
شمار دیگری از مفسرین بازار نظر کاملا متفاوتی دارند و معتقدند باید منتظر بیت کوین ۱۰۰ هزار دلاری بود. این گروه تایید ضمنی معاملات رمزارزها در آمریکا و کاهش شدید بیت کوین های قابل استخراج را از دلیلهای اصلی استدلال خود عنوان می کنند. روند قیمتی بیت کوین از آنجایی اهمیت دارد که این رمزارز با در اختیار داشتن حدود ۴۶ درصد از کل سهم ارزش بازار رمزارزها، خصوصاً در ماه های اخیر به تعیین کننده ترین عامل مسیر حرکت بازار تبدیل گشته است.
منبع:

1400/08/02
12:53:32
5.0 / 5
254
تگهای خبر: دلار , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها