تا آخر تابستان به نمایشگاه مجازی بروید

تا آخر تابستان به نمایشگاه مجازی بروید

عضو هیئت نمایندگان اتاق تجاری تهران می گوید که مدت زمان برگزاری نمایشگاه مجازی ایران تا اختتام تابستان امسال تمدید شده است.


به گزارش فی بگیر به نقل از ایسنا، از حدود ۱۵ ماه پیش و همزمان با شیوع ویروس کرونا خیلی از کارهای اقتصادی با محدودیت های جدی مواجه گشته اند و در این بین نمایشگاه های حضوری نیز یکی از بخش هایی هستند که از این محل لطمه جدی دیده اند.
نمایشگاه های حضوری در ایران در طول ۱۵ ماه گذشته جز در مدتی محدود و با پروتکلهای شدید بهداشتی، تعطیل بوده اند و امکان استفاده از این فضا برای اقتصاد ایران به وجود نیامده است. در خیلی از کشورهای دنیا نیز نمایشگاه های بزرگ اقتصادی یا تعطیل شده اند یا به شکل مجازی برگزار می گردند.
در ایران نیز با محوریت بخش خصوصی از چند ماه قبل نمایشگاه مجازی ایران شروع به کار کرده و حالا عضو اتاق تجاری تهران می گوید که برگزاری این نمایشگاه تا اختتام تابستان امسال تمدید شده است.
محمدرضا طلایی گفته: افزایش مدت زمان این نمایشگاه بدون دریافت هزینه از حاضران در نمایشگاه خواهد بود. البته متقاضیان جدید به همان روال گذشته برای ثبت درخواست و ثبت نام باید به سایت نمایشگاه مجازی ایران مراجعه کنند. این نمایشگاه برای شرکتها امکاناتی را در نظر گرفته است که می توانند با بهره گیری از این امکانات، محصولات و شرکت خودرا معرفی کنند و مخاطبان خودرا بالا برند. اما بررسی ها نشان میدهد به جز تعداد کمی از شرکت ها، مابقی از این امکانات استفاده نکرده اند. همچون این امکانات می توان به پخش زنده از محل کارخانه و محیط کسب وکار اشاره داشت. هم چنین در نمایشگاه مجازی ایران سالن های سمینار طراحی شده که شرکتها می توانند از آن بصورت رایگان استفاده کنند.
عضو هیات نمایندگان اتاق تجاری تهران از شروع دوره های آموزشی حضور در نمایشگاه مجازی ایران تا ۱۵ روز آینده آگاهی داد و اظهار داشت: این دوره ها با هماهنگی صورت گرفته با اتاق تجاری تهران انجام خواهد شد. هدف از برگزاری این دوره ها، آموزش چگونگی بهره مندی شرکت های حاضر در نمایشگاه مجازی از این پلت فرم و چگونگی جذب مخاطب برای غرفه ها خواهد بود.
طلایی با اعلان اینکه غرفه داران از امکانات نمایشگاه استفاده بهینه نکرده اند، اظهار داشت: بررسی ها نشان میدهد شرکت های حاضر در نمایشگاه، در بخش چیدمان و واردکردن اطلاعات فارسی نقاط ضعفی دارند که می توانند با راهنمایی بخش فنی و پشتیبانی نمایشگاه نسبت به تکمیل چیدمان غرفه مجازی اقدام نمایند.
او اضافه کرد: از طرف دیگر طی هماهنگی های انجام شده با سفارتخانه ها و اتاق های مشترک، ۱۵ کشور برای برگزاری رویدادهای مشترک اعلام آمادگی کرده اند. اما بخش انگلیسی غرفه ها توسط غرفه داران تکمیل نشده است. همین موضوع سبب به تعویق افتادن رویدادهای تجاری شده است.1400/03/21
20:59:41
5.0 / 5
572
تگهای خبر: آموزش , اقتصاد , شركت , محصول
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها