افتتاح و كلنگ زنی سه پروژه در خرمدشت و بوئین زهرا توسط وزیر صمت

افتتاح و كلنگ زنی سه پروژه در خرمدشت و بوئین زهرا توسط وزیر صمت

قزوین در جریان سفر یک روزه وزیر صمت به استان قزوین پروژه های پست برق شهرک خرمدشت و طرح توسعه فولادسازی شرکت آریان فولاد در بوئین زهرا به بهره برداری رسید و کلنگ راه اندازی یک واحد تولیدی هم به زمین زده شد.


با حضور رزم حسینی در شهرستان تاکستان، پست برق ۶۳.۲۰ کیلوولت شهرک صنعتی خرمدشت با سرمایه گذاری ۴۵۰ میلیارد ریالی به بهره برداری رسید.
تأمین دیماند مشترکین شهرک صنعتی خرمدشت و ایجاد زیرساخت لازم برای اتصال واحدهای تولیدی و صنعتی مستقر در شهرک صنعتی خرمدشت به شبکه برق کشور از مشخصات این پروژه است.
در شهرک صنعتی خرمدشت کلنگ فاز اول راه اندازی کارخانه تیشوسازی هم توسط رزم حسینی بر زمین زده شد. این پروژه در زمینی به مساحت ۲۵۰ هزار مترمربع با سرمایه گذاری ۷۶۵۰ میلیارد ریالی و سرمایه گذاری ارزی ۷۰ میلیون یورویی راه اندازی خواهد شد که برای ۱۲۰۰ نفر اشتغال زایی خواهد داشت.
فاز اول این کارخانه در زمینی به مساحت ۱۰۰ هزار مترمربع و با سرمایه گذاری ۲۰۰۰ میلیارد ریالی و ۵.۷ میلیون یورویی تا پاییز ۱۴۰۰ اجرا می گردد.
وزیر صمت در انتها بازدید از واحدهای صنعتی استان قزوین در شهرستان بوئین زهرا حضور یافت و پروژه تولید اکسیژن آرین فولاد را با سرمایه گذاری ۲۵ میلیون یورویی و ۱۵۰ میلیارد ریالی و اشتغال زایی برای ۱۰۰ نفر را افتتاح نمود.
وزیر صنعت، معدن و تجارت در جریان سفر به استان قزوین طرح توسعه فولادسازی شرکت آریان فولاد در بوئین زهرا مورد افتتاح و بهره برداری قرار داد، این واحد تولیدی در زمینه تولید شمش فولادی ظرفیت اسمی ۱۲۰ هزار تن را دارد.
این مجتمع در زمینی به مساحت ۶۰ هزار مترمربع و با زیربنای ۱۰ هزار مترمربع سال جاری به راه افتاده است که زمینه اشتغال ۲۰۰ نفر را فراهم آورده است.
میزان سرمایه گذاری برای این طرح ۳۰۰ میلیارد ریال به صورت سرمایه گذاری ریالی و ۴ میلیون دلار به صورت ارزی است. همینطور این واحد ۳ میلیارد ریال برای تحقیق و توسعه سرمایه گزاری نموده است.




منبع:

1399/12/10
14:24:14
0.0 / 5
802
تگهای خبر: تجارت , توسعه , تولید , دلار
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها