اوج یادگیری در تلویزیون

اوج یادگیری در تلویزیون

فی بگیر: در چند سال اخیر، سبك سوالات كنكور سراسری، از سبك مستقیم به سبك مفهومی تغییر یافته است و مطالعه كتاب درسی به تنهایی برای پاسخ دهی به سوالات مفهومی كنكور كافی نیست.


کنکور، بزرگترین و سرنوشت ساز ترین آزمون، برای دانش آموزان کشور محسوب می شود.

در چند سال اخیر،  سبک سوالات کنکور سراسری، از سبک مستقیم به سبک مفهومی تغییر یافته است و مطالعه کتاب درسی به تنهایی برای پاسخ دهی به سوالات مفهومی کنکور کافی نیست.

والدین و دانش آموزان برای یادگیری مفهومی مباحث و روش های تست زنی در کمترین زمان ممکن معمولا دو راه را انتخاب می کنند:

1- کلاس های کنکور

کلاس های کنکور، معمولا توسط بهترین معلم آن شهر تدریس می شود.

داشتن تمرکز بالا یکی از مهم ترین اصول یادگیری می باشد اما در کلاس های کنکور به دلیل تعداد بالای دانش آموزان داشتن تمرکز برای دانش آموزان کمی دشوار میشود.

و مسیر رفت و برگشت به موسسه انرژی و زمان بسیاری را از دانش آموز می گیرد در حالیکه داشتن زمان کافی برای داوطلب کنکور، از اهمیت بالا و یاتی برخوردار است.

با شیوع ویروس کرونا و سرعت بالای انتقال این ویروز کلاس های کنکور به صورت مجازی وغیر حضوری برگزار می شود، که در ساعات برگزاری کلاس ها، به دلیل ازدحام استفاده از اینترنت و حضور تعداد بالای کاربر، سرعت اینترنت با افت بسیاری همراه بوده و آموزش ها با اختلال مواجه می شود و در واقع موجب ایجاد خلل در یادگیری مباحث می شود.

2- دی وی دی های آموزشی

موسسات بسیاری، در چند سال اخیر اقدام به تولید محتوای آموزشی به صورت لوح فشرده نموده اند.

موسسه کنکور آسان است، قدیمی ترین موسسه آموزش کنکوری است که از سال 1373 توسط آقای حسین احمدی تاسیس شد و اولین مجوز نشر را دریافت نمود.

دی وی دی های آموزش و روش تست زنی کنکور آسان است، آموزش مباحث کلیه دروس اختصاصی و عمومی توسط اساتید برتر و با تجربه کشور تدریس می شود.

برنامه تلویزیونی اوج یادگیری، جزء قدیمی ترین برنامه های آموزشی و تحصیلی است که در زمینه آموزش کنکور، سال هاست  فعالیت داشته و به دلیل ارائه بهترین آموزش ها و مطابق با آخرین تغییرات کتاب درسی و کنکور سال هاست مورد استقبال دانش آموزان و والدین قرار گرفته و پخش آن پابرجاست .

برنامه تلویزیونی اوج یادگیری، روزهای فرد از شبکه دوی صدا و سیما به صورت زنده پخش می شود.

اساتید اوج یادگیری

  • اساتید دروس اختصاصی اوج یادگیری
  • استاد امیر مسعودی مدرس ریاضی و فیزیک اوج یادگیری
  • استاد مهدی شیخی، عرفان پازوکی مدرس زیست اوج یادگیری
  • استاد عارف ربیعیان مدرس شیمی اوج یادگیری
  • اساتید دروس عمومی اوج یادگیری
  • استاد حسین احمدی مدرس دین و زندگی و عربی اوج یادگیری
  • استاد سیروس ستار نژاد مدرس ادبیات اوج یادگیری
  • استاد امیر دانش زاده و محبوبی مدرس زبان انگلیسی اوج یادگیری
  • استاد سعید جوکار مدرس عربی اوج یادگیری

روش تدریس اساتید اوج یادگیری

اساتید اوج یادگیری، کلیه مباحث دروس اختصاصی و عمومی را با روش یادیار سازی و مطالبق با آخرین تغییرات کتاب درسی و بر اساس بودجه بندی کنکور تدریس می کنند.

بسته های آموزش کنکور آسان است، بسته های آموزش مفهومی و روش های تست زنی در کمترین زمان ممکن را شامل می شود.

همچنین برای دانش آموزانی که نیاز به آموزش مفهومی و روش تست زنی دروس اختصاصی و عمومی کنکور آسان است به صورت یکجا دارند بسته های معلم خصوصی برای هر سه گروه آزمایشی تنظیم و ارائه کرده است.

بسته های معلم خصوصی رشته تجربی

بسته معلم خصوصی کنکور تجربی

بسته معلم خصوصی دهم تجربی

بسته معلم خصوصی یازدهم تجربی

بسته معلم خصوصی دوازدهم تجربی

بسته های معلم خصوصی رشته ریاضی

بسته معلم خصوصی کنکور ریاضی

بسته معلم خصوصی دهم ریاضی

بسته معلم خصوصی یازدهم ریاضی

بسته معلم خصوصی دوازدهم ریاضی

برای داوطلبان کنکور انسانی بسته ی معلم خصوصی کنکور انسانی ارائه شده است.

مشاوره و برنامه ریزی کنکور آسان است

موسسه کنکور آسان است با در نظر داشتن عوامل موثر در رسیدن به رتبه دلخواه و موفقیت در کنکور، علاوه بر تولید محتوای آموزشی، مشاوره و  برنامه ریزی اختصاصی برای دانش آموزانی که در موسسه کنکور آسان است ثبت نام می شوند، در نظر گرفته است.

مشاوره و برنامه ریزی کنکور آسان است توسط مشاورین تحصیلی متخصص و  با تجربه انجام می شود.

برنامه ریزی کنکور آسان است به روش الگوریتمی است، در روش برنامه ریزی الگوریتمی، برنامه مطالعاتی، بر اساس سطح توانمندی علمی و ذهنی فرد، منابع درسی و تست زنی و شرایط فرد به طور اختصاصی نوشته می شود.

برنامه ریزی الگوریتمی به صورت هفتگی بوده و درآن ترتیب مطالعه دروس به طور کامل نوشته شده و کیفیت و ترتیب مطالعه هر درس در برنامه از اهمیت بالایی برخوردار است.

مشاوره تحصیلی، علاوه بر ارائه برنامه ریزی هفتگی، به دانش آموز نحوه صحیح مطالعه هر درس، روش تند خوانی و... را به طور کامل آموزش می دهد.

در صورتی که دانش آموزان پایه دهم و یازدهم، روش مطالعه دروس را از پایه یاد بگیرند، برای سال دوازدهم که عموما دانش آموزان با کمبود وقت رو به رو می شوند، زمان کافی برای مطالعه ، جمعبندی و تست زنی کلیه دروس پایه و دوازدهم دارند.

دانش آموزانی که قصد شرکت در کنکور 1401 و 1402 را داشته و هدف جدی برای رسیدن به رششته دلخواه خود دارند، با برنامه ریزی و مشاوره می توانند مسیر رسیدن به هدف را برای خود آسان کنند.

برای ثبت نام در طرح مشاوره و برنامه ریزی اوج یادگیری و خرید محصولات اوج یادگیری با شماره 02191304690 و 09121964690 تماس بگیرید.

 

1399/11/07
23:21:40
0.0 / 5
1264
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها