بررسی طرح تامین ارز با بهره گیری از جهش تولید صنعت استخراج رمز ارز در كمیسیون انرژی

بررسی طرح تامین ارز با بهره گیری از جهش تولید صنعت استخراج رمز ارز در كمیسیون انرژی

فی بگیر: یک عضو هیئت رئیسه کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از بحث و بررسی پیرامون طرح تامین ارز با بهره گیری از جهش تولید صنعت استخراج رمز ارز در جلسه امروز این کمیسیون آگاهی داد.


هادی بیگی نژاد در گفت و گو با ایسنا، ضمن تشریح جلسه امروز کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، بیان کرد: در جلسه امروز کمیسیون طرح تامین ارز با بهره گیری از جهش تولید صنعت استخراج رمزارز با حضور نمایندگانی از بانک مرکزی و وزارت نیرو مورد بحث و بررسی قرار گرفت. بر طبق این طرح تولیدکنندگان رمز ارز ساماندهی خواهند شد.
ایشان سپس اظهار نمود: در این طرح مراکزی باعنوان مزارع رمز ارز در اختیار تولید کنندگان رمز ارز قرار می گیرد و با قیمت های مناسبی به آنها برق داده می شود تا بتوانند رمز ارز تولید کنند. بعد از ارائه گزارش از طرف نمایندگان دستگاه های حاضر در جلسه، در نهایت رای گیری درباب کلیات این طرح به جلسه فردا موکول شد.
نماینده مردم ملایر در مجلس اشاره کرد: در بازدید هفته گذشته کمیسیون از نیروگاه هسته ای بوشهر، مسئولان نیروگاه به مشکلات خود اشاره کردند که امروز این مشکلات در کمیسیون با حضور نماینده سازمان مدیریت برنامه ریزی، نماینده قرارگاه خاتم الانبیاء و نماینده سازمان انرژی اتمی مورد بررسی قرار گرفت.
ایشان سپس اشاره کرد: قرار بر این شد به زودی طرحی به کمیسیون تلفیق بودجه سال۱۴۰۰ ارسال شود تا اعتباراتی برای توسعه نیروگاه هسته ای بوشهر در نظر گرفته شود. در جلسه فردا کمیسیون نیز با حضور وزیر نیرو موضوع کمک به برق هسته ای کشور را دنبال خواهیم کرد.
منبع:

1399/10/29
23:58:22
0.0 / 5
987
تگهای خبر: توسعه , تولید , دستگاه , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها