عرضه یك قطعه زمین متعلق به وزارت دفاع در بورس كالا

عرضه یك قطعه زمین متعلق به وزارت دفاع در بورس كالا

فی بگیر: وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در امتداد برنامه فروش املاك مازاد خود، یك قطعه زمین محصور شده واقع در شهرستان دماوند را به قیمت پایه 130 میلیارد ریال در تاریخ 9 آذر ماه امسال در بورس كالای ایران روی میز فروش می گذارد.


به گزارش فی بگیر به نقل از ایسنا، بر طبق اطلاعیه بازار املاک و مستغلات بورس کالای ایران، وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با پذیرش یک قطعه زمین به مساحت ۳۶۲۳.۴۵ مترمربع دارای سند شش دانگ واقع در شهرستان دماوند به قیمت پایه ۱۳۰ میلیارد ریال، آمادگی خودرا برای فروش املاک مازاد در بورس کالای ایران را اعلام نمود.

تضمین متقاضیان خرید جهت شرکت در حراج مبلغ ۳.۹ میلیارد ریال معادل سیصد و نود میلیون تومان (۳ درصد قیمت پیشنهادی فروشنده) به صورت واریز وجه نقد یا تودیع ضمانت نامه بانکی در نظر گرفته شده است.

مهلت واریز وجه تضمین و ثبت درخواست برای شرکت در حراج نیز تا قبل از پذیرفته شدن بهترین قیمت پیشنهادی و انجام معامله خواهد بود.

نوع تسویه این عرضه که ۹ آذر ماه در تابلوی املاک و مستغلات بورس کالا انجام می شود، به صورت نقدی و اعتباری بوده و خریدار نهایی بعنوان برنده حراج، ظرف ۱۰ روز کاری پس از تاریخ انجام معامله فرصت دارد ۴۰ درصد بخش نقدی را به حساب عملیاتی بورس کالا واریز نماید.

بر طبق شرایط مندرج در اطلاعیه عرضه این ملک درباب مهلت و نحوه تقسیط و وثایق مورد نیاز توسط خریدار، در مرحله دوم نیز برنده حراج باید معادل ۴۰ درصد از ثمن معامله را ظرف مدت حداکثر ۹۰ روز بعد از تنظیم مبایعه نامه و همزمان با تحویل ملک به خریدار واریز نماید.

در مرحله سوم نیز معادل ۲۰ درصد از ثمن معامله ظرف مدت حداکثر ۱۸۰ روز بعد از تنظیم مبایعه نامه و همزمان با انتقال سند مالکیت به نام خریدار باید از طرف برنده حراج به فروشنده پرداخت گردد.

سررسید تحویل نیز ۹۰ روز بعد از تنظیم مبایعه نامه و ارائه سند تسویه خارج از پایاپای اعلام شده است.

بر طبق این گزارش و به نقل از بورس کالا، متقاضیان خرید این ملک می توانند در ساعت اداری از ۲۵ابان تا نهم اذر به استثنای ایام تعطیل و با هماهنگی قبلی با شماره تلفن ۰۲۱۲۳۸۳۲۵۳۷ از این ملک بازدید کنند.
منبع:

1399/08/27
12:42:06
5.0 / 5
1173
تگهای خبر: پرداخت , شركت , فروش , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها