افزایش منابع و پرداخت تسهیلات بانك صادرات

افزایش منابع و پرداخت تسهیلات بانك صادرات

به گزارش فی بگیر معاون مالی بانك صادرات ایران، ضمن تشریح صورت های مالی میان دوره ای این بانك، اظهار داشت: منابع بانك صادرات در مقایسه با سنوات گذشته افزایش شایان توجهی داشته كه به تبع آن میزان پرداخت تسهیلات نیز رشد قابل توجهی داشته است.


به گزارش فی بگیر به نقل از ایسنا، احمد فاضل در مراسم گرامیداشت شهدا و ایثارگران شبکه اقتصادی و بانکی کشور، اظهار داشت: وصول مطالبات از بدهکاران کلان ارزی و ریالی در بانک صادرات ایران، افزایش شایان توجهی در درآمدهای غیر مشاع به وجود آورده است که به صورت مستقیم به سهامداران بانک تعلق می گیرد و این روند وصول به صورت جدی ادامه خواهد داشت.
وی با اشاره به انتشار صورت های مالی شش ماهه و اصلاح ساختار مالی این بانک، اظهار نمود: مدیریت هزینه ها به معنای واقعی آن یعنی کوشش برای مصرف بهینه منابع و تاکید بر آموزش کارکنان و بانکداری دیجیتال، آینده روشنی را برای بانک صادرات ایران رقم زده و موجب افزایش سودآوری پایدار این بانک می شود.

فاضلی اضافه کرد: منابع این بانک در مقایسه با سنوات گذشته افزایش شایان توجهی داشته و به تبع آن میزان پرداخت تسهیلات رشد قابل توجهی داشته است.

معاون مالی بانک صادرات ایران در آخر با اشاره به برنامه های این بانک در بخش وصول مطالبات، اشاره کرد: وصول مطالبات معوق از بدهکاران کلان ارزی و ریالی در بانک صادرات ایران با جدیت در حال انجام می باشد که این امر افزایش شایان توجهی در درآمدهای غیرمشاع بانک و منافع سهامداران به وجود آورده و این روند با سرعت بیشتری تداوم خواهد یافت.
منبع:

1399/07/13
21:09:13
5.0 / 5
1557
تگهای خبر: آموزش , اقتصاد , پرداخت , سهام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها