قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور مسكن مهر تاكید كرد

استفاده از تسهیلات طرح اقدام ملی جهت تكمیل پروژه های مسكن مهر

استفاده از تسهیلات طرح اقدام ملی جهت تكمیل پروژه های مسكن مهر

به گزارش فی بگیر قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور مسكن مهر طی بازدید از پروژه های عمرانی شهرجدید هشتگرد بر لزوم رفع مشكلات مردم اصرار كرد و گفت: با تغییر در ضابطه ها به نفع مردم، نقصها برطرف خواهند شد.


به گزارش فی بگیر به نقل از ایسنا، احمد اصغری مهرآبادی، قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن مهر طی بازدید میدانی از پروژه های مسکن شهر جدید هشتگرد از اهتمام مسئولان این وزارتخانه جهت برطرف نمودن مشکلات متقاضیان مسکن و ساکنان شهر جدید هشتگرد آگاهی داد و تاکید کرد: پیرو بازدیدهای قبلی و دستور اکید وزیر راه و شهرسازی به شهر جدید هشتگرد آمده و از نزدیک نقصها پروژه ها را مشاهده کرده و مشکلات و درخواست مردم را پیگیری کردیم.
وی اظهار داشت: این سومین بازدیدی است که برحسب تاکید دستور وزیر راه و شهرسازی انجام می شود و به سبب اینکه در آخرین بازدید به سبب مشکلاتی که پیش آمد، نیمه کاره ماند، به همین جهت در این بازدید تلاش شد تا بطور دقیق مشکلات پروژه ها و مردم بررسی شوند.
مهرآبادی با اشاره به اینکه طی بازدید مردم رضایت خودرا از پروژه ها ابراز می داشتند، اظهار نمود: البته توقع و رضایت مردم زیاد است و ما نیز محدودیت های مالی و ضابطه ای داریم و به همین جهت در برطرف نمودن مشکلات مردم با محدودیت هایی مواجه هستیم. ولی به رغم محدودیت ها، در تلاش هستیم تا تغییراتی در ضابطه ها به نفع مردم ایجاد شود تا از این طریق بتوان مشکلات مردم را برطرف کرد.
قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن مهر تاکید کرد: هر آن چیزی که از دست ما برآید انجام می دهیم و از هیچ کوششی برای رفاه مردم کوتاهی نخواهیم کرد.
بگفته وی عمده مشکلاتی که مردم طی بازدید از پروژه ها مطرح می کردند، مربوط به نقصها ساختمان ازجمله ترک خوردگی دیوارها، چکه کردن آب از روی سقف، نبود آسانسور یا دیگر مسایلی از این قبیل بود.
مهرآبادی اشاره کرد: تا آنجا که بتوانیم مشکلات مردم را برطرف خواهیم کرد؛ اما مردم نیز باید کمک و همکاری کنند تا هر چه زودتر این نقصها برطرف شوند.
وی با اعلان اینکه خواسته مردم درباب راه اندازی درمانگاه، مدرسه، پارک، نانوایی، پاسگاه، ورزشگاه و دیگر مسائل، خواسته ای به حق و حیاتی می باشد، اضافه کرد: تابحال ۳۲ باب مدرسه در شهر جدید هشتگرد راه اندازی شده است که از این تعداد ۲۵ باب آن از طرف شرکت عمران شهرهای جدید و ۷ باب آن از طرف خیرین ساخته شده است.
بر طبق اعلام وزارت راه، قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن مهر اظهار داشت: در بسیاری از جاها، مردم توانایی مالی برای پرداخت هزینه ها را ندارند و به همین جهت در قانون بودجه سال گذشته، به ما این اختیار داده شد تا از منابع داخلی که مربوط به فروش و تهاتر اراضی است، کمک بگیریم و به این طریق مشکلات مردم را برطرف نماییم. ما نیز در تلاش هستیم تا با بهره گیری از اختیارات قانونی، نقصها موجود در پروژه ها را هر چه زودتر برطرف شوند.
مهرآبادی با اشاره به بعضی از پروژه های نیمه تمام مسکن مهر عنوان کرد: این پروژه ها در چارچوب دیگری هستند و مشکلاتشان هم متفاوت است؛ به همین جهت ما نیز در تلاش هستیم تا با بهره گیری از تسهیلات اقدام ملی مسکن این مشکلات را برطرف نماییم.
وی ادامه داد: تسهیلات مسکن مهر برای رفع مشکلات مسکن مهر کافی نیست؛ چون با این روند افزایشی قیمت ها نمی توان این پروژه ها را به پایان رساند و نیاز داریم از تسهیلات طرح اقدام ملی استفاده گردد تا هر چه زودتر این پروژه های نیمه تمام تکمیل و به انتها برسند.
منبع:

1399/07/09
21:36:09
5.0 / 5
1646
تگهای خبر: پرداخت , شركت , فروش , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها