پژوهشگاه فضایی مرجع داوری ثبت اختراعات در حوزه نانو شد

پژوهشگاه فضایی مرجع داوری ثبت اختراعات در حوزه نانو شد

به گزارش فی بگیر معاون پژوهش و فناوری پژوهشگاه فضایی ایران از واگذاری مرجعیت داوری ثبت اختراعات در حوزه فناوری نانو به این پژوهشگاه از سازمان ثبت اسناد و املاك كشور اطلاع داد.


به گزارش فی بگیر به نقل از ایسنا دکتر هادی رضائی، در مورد خبر فوق اظهار داشت: با تلاش محققان و پژوهشگران و پیگیری مستمر این پژوهشگاه، مرجعیت داوری ثبت اختراعات در حوزه های مختلف فناوری نانو از مرکز مالکیت معنوی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور دریافت شد.

رضائی خاطرنشان کرد: پیرو استعلام توانمندی های پژوهشکده سامانه های حمل و نقل فضایی پژوهشگاه فضایی ایران در حوزه فناوری نانو و رایزنی های انجام شده توسط اداره تجاری سازی پژوهشگاه با مرکز مالکیت معنوی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، پژوهشگاه فضایی ایران موفق به کسب مرجعیت داوری ثبت اختراعات در حوزه فناوری نانو شد که این مورد سبب افزایش مشارکت و نقش پژوهشگاه در تثبیت مالکیت فکری و همینطور به روزرسانی دانش پژوهشگران پژوهشگاه در این عرصه خواهد شد.

وی در مورد توانمندی های پژوهشکده سامانه های حمل و نقل فضایی در حوزه نانو بیان نمود: در این پژوهشکده فعالیتهای زیادی در زمینه فناوری نانو انجام شده است که از آن جمله می توان به تولید کاتالیست تجزیه پراکسید هیدروژن، کاتالیست تجزیه هیدرازین، تولید انواع محصولات نانو ساختار و نانو الیاف، پوشش دهی و مهندسی سطح، نانو کامپوزیت و فناوری ایروژل اشاره نمود.

بر مبنای اعلام پژوهشگاه فضایی، معاون پژوهش و فناوری پژوهشگاه فضایی ایران اضافه کرد: در سالجاری، پی گیری مرجعیت داوری در سایر حوزه های خاص علوم و فناوری ها، با مشارکت پژوهشگران توانمند پژوهشگاه در دستور کار اداره تجاری سازی این معاونت قرار دارد.1399/04/29
17:07:47
5.0 / 5
2324
تگهای خبر: تولید , فناوری , محصول
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها