معاون سازمان هواپیمایی كشوری خبر داد

بازگشت ایرلاین های بین المللی به ایران

بازگشت ایرلاین های بین المللی به ایران

معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی كشوری از شروع مجدد و افزایش تدریجی پروازهای شركت های هواپیمایی خارجی به ایران آگاهی داد.


به گزارش فی بگیر به نقل از ایسنا، مرتضی دهقان با اشاره به اقدامات انجام شده در حوزه تدوین، ابلاغ و اجرای پروتکل های بهداشتی در حوزه هوایی، اظهار داشت: نظارت و بازرسی های مستمری بر رفتار فرودگاه ها و ایرلاین ها صورت می گیرد.
وی درباره تمدید نوتام شماره CIZB-۲۰۲۰-۰۱R۱ با موضوع فضای ایران توسط آژانس ایمنی هوانوردی اتحادیه اروپا EASA در ایام اخیر اظهار نمود: این نوتام تمدیدکننده نوتام قبلی EASA برای فضای ایران بوده و تغییری در متن و سفارش آن صورت نگرفته و فقط تا تاریخ ۱۶ژانویه ۲۰۲۱ تمدید شده است.
طبق اعلام سازمان هواپیمایی، معاون این سازمان اضافه کرد: بر پایه متن این نوتام که دقیقا مشابه نوتام قبلی است؛ به شرکت های هواپیمایی سفارش می شود برای پرواز زیر ارتفاع ۲۵۰۰۰پا در فضای ایران برمبنای ارزیابی ریسک خود اقدام نمایند.
دهقان با اعلان اینکه مذاکراتی با EASA و برخی کشورهای اروپایی برای رفع نگرانی و دادن اطمینان درباب فضای ایران صورت گرفته است نیز اظهار داشت: بازگشت مجدد ایرلاین های بین المللی به کشور بعد از بحران ناشی از کرونا نشانه اقدامات مثبت و ایمنی و امنیت فرودگاه ها و فضای ایران است.1399/04/27
21:11:55
5.0 / 5
2179
تگهای خبر: شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها