از سوی مدیرعامل پگاه تشریح شد

بررسی عملكرد سه ماهه صنایع شیر ایران

بررسی عملكرد سه ماهه صنایع شیر ایران

مدیرعامل شركت صنایع شیر ایران (پگاه) اظهار نمود: بررسی عملكرد سه ماه نخست سال جاری این شركت نشان داده است كه ركورد چهار سال گذشته در فروش مقداری محصولات تولیدی شكسته شده است.


به گزارش فی بگیر به نقل از پگاه، عبدالله قدوسی در سیزدهمین نشست شورایعالی راهبردی صنایع شیر ایران اضافه کرد: با تشکیل کمیته «جهش تولید» در صندوق بازنشستگی کشوری، عملکرد شرکت های تابع این صندوق علاوه بر بودجه های داخلی، با فرابودجه ای که در کمیته تدوین شده مقایسه می شود.
وی با مقایسه ارقام و وضعیت سالجاری در بحث بودجه های پیشبینی شده، توضیح داد: در فصل اول سال ۱۳۹۹ و با وجود شیوع پاندومی کرونا، سود صنایع شیر ایران از رشد قابل توجه ۱۰۷ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل برخوردار بوده که این مورد به معنای افزایش درآمد بازنسشتگان است.
وی افزود: مقایسه عملکرد فروش سه ماهه اول شرکت صنایع شیر ایران مبین این است که ۹۲ درصد فرا بودجه مصوب شده در کمیته جهش تولید پوشش داده شده است.
قدوسی اظهار داشت: بررسی عملکرد شاخصهای اصلی دلالت بر تایید این مورد استراتژیک دارد؛ چه اینکه جذب شیر خام بعنوان یکی از شاخصهای مهم ارزیابی عملکرد، شاهد رشد ۲۵ درصدی و میانگین دریافت شیر خام در صنایع شیر ایران هم رکورد شکنی کرده است.
مدیرعامل صنایع شیر ایران با اشاره به مشکلاتی که به دنبال شیوع کرونا برای صادرات به وجود آورده است، اضافه کرد: در همین شرایط سحت کرونایی در بخش صادرات شاهد رشد ۳۶ درصدی از حیث مقداری نسبت به مدت مشابه سال قبل بوده ایم.
گفتنی است، شرکت پگاه یکی از شرکتهای تابع صندوق بازنشستگی کشوری است.1399/04/27
12:07:17
5.0 / 5
2399
تگهای خبر: تولید , سود , شركت , صادرات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها