یارانه صدودوازدهم فرداشب واریز می شود

یارانه صدودوازدهم فرداشب واریز می شود

به گزارش فی بگیر صد و دوازدهمین مرحله از پرداخت یارانه های نقدی ساعت ۲۴ فردا (سه شنبه) صورت خواهد گرفت.به گزارش فی بگیر به نقل از ایسنا، به روال ماه های گذشته یارانه خردادماه روز بیستم به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود. به همراه یارانه نقدی افزایش حداقل مستمری خانوارهای مددجویان تحت حمایت کمیته امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی هم پرداخت خواهد شد.

مبلغ یارانه نقدی به مانند ۱۰ سال قبل ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان بوده و طبق آخرین آماری که از جانب مسؤلان دولتی اعلام گردید حدود ۷۸ میلیون نفر مشمول این مبلغ هستند.

در سالجاری حدود ۴۲ هزار میلیارد تومان بابت یارانه نقدی ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومانی پیشبینی شده است و از طرفی پرداخت کمک های معیشتی انجام می شود که برای هر یک از افراد به تناسب اعضای خانواده متفاوت می باشد اما در سال حدود ۳۰ هزار میلیارد تومانی برای دولت هزینه دارد که در مجموع یارانه نقدی پرداختی و مصوب در قانون بودجه را در سال به ۷۰ هزار میلیارد تومان می رساند.

غربالگری یارانه بگیران و عدم پرداخت به مجموع نیازمند و غیرنیازمند موضوعی که در قوانین بودجه در ارتباط با حذف سه دهک بالای درآمدی مورد تاکید بوده اما تابحال به این تکلیف به صورت کامل عمل نشده است.
1399/03/19
23:25:46
5.0 / 5
2368
تگهای خبر: پرداخت , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها