راه اندازی پارك اقتصاد دیجیتال با امضای تفاهم نامه دو جانبه

راه اندازی پارك اقتصاد دیجیتال با امضای تفاهم نامه دو جانبه

فی بگیر: با امضای تفاهم نامه دو جانبه میان معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری و وزارت ارتباطات پارك اقتصاد دیجیتال پردیس راه اندازی می شود.


به گزارش فی بگیر به نقل از ایسنا طی مراسمی با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات تفاهم نامه راه اندازی پارک اقتصاد دیجیتال به امضا رسید.

این پارک در مساحت ۳۰ هکتار جنب پارک فناوری پردیس تاسیس خواهد شد و پذیرای شرکتهای فعال در عرصه دیجیتال خواهد بود.

از مزایای راه اندازی این پارک می توان به مواردی چون معافیت از مالیات به مدت ۲۰ سال، معافیت از حقوق کارکنان و عضویت در بسته های تشویقی سازمان فناوری اطلاعات ایران اشاره نمود.

بهره مندی از معافیت هر گونه عوارض، حقوق گمرکی و مالیات بر ارزش افزوده واردات تجهیزات، امکان استفاده از سرمایه گذاری خارجی با قوانین مناطق آزاد، استفاده از ظرفیت ترک تشریفات مناقصه در انعقاد قراردادهای دولتی و افزایش ضریب امتیاز فنی شرکت در مناقصات از دیگر مزایای استقرار شرکت های فناور در این پارک است.
علاوه بر آن شرکت ها از مزایایی چون عدم تبعیت شرکتها و کارکنان فعال در پارک از قانون کار معمول کشور، بهره مندی از زمین با قیمت مناسب، امنیت و زیرساخت شهری و ارتباطی پارک و قطب مرکز دادن و منطقه ویژه اینترنتی پارک بهره مند می شوند.

منبع:

1399/03/19
10:41:49
5.0 / 5
2311
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها