فعالیت اصناف تا 23 فروردین تعطیل می باشد

فعالیت اصناف تا 23 فروردین تعطیل می باشد

به گزارش فی بگیر به دنبال اعلام آخرین مصوبات ستاد ملی مقابله با كرونا، اتاق اصناف ایران اعلام نمود كه هیچ كدام از اصناف تا ۲۳ فروردین اجازه بازگشایی واحد صنفی خویش را ندارد.


به گزارش فی بگیر به نقل از ایسنا، روابط عمومی اتاق اصناف ایران اعلام نمود: برپایه آخرین مصوبات ستاد ملی مقابله با كرونا و اعلام ریاست جمهوری در خصوص آغاز فعالیت واحدهای صنفی كم خطر (به جز استان تهران) از ۲۳ فروردین، فهرست مشاغل و زمان فعالیت رسته های صنفی مورد تأیید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی در كارگروهی متشكل از نمایندگان وزارت بهداشت و وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) در محل اتاق اصناف ایران در حال تهیه است. بدیهی است بلافاصله بعد از تأیید نهایی مسؤلان ذیربط در ستاد ملی مقابله با كرونا، فهرست مذكور از همین طریق اعلام و به اطلاع كلیه فعالان صنفی در سرتاسر كشور خواهد رسید.
تمامی واحدهای صنفی در سرتاسر كشور تا تاریخ ۲۳ فروردین مكلف به رعایت ضوابط و دستورالعمل های ابلاغی در مصوبات پیشین هستند؛ بنابراین هیچ واحد صنفی خارج از عرف مصوبات گذشته حق بازگشایی محل كسب و كار خویش را تا آن موقع ندارد.
مسئولیت اصلی نظارت بر عملكرد و رعایت پروتكل های ابلاغی بازگشایی واحدهای صنفی با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی است. یقینا واحدهای بازرسی و نظارت اتاق های اصناف و اتحادیه های صنفی سراسر كشور مكلف به همكاری حداكثری با نمایندگان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی هستند.1399/01/17
16:23:27
5.0 / 5
3303
تگهای خبر: آموزش , تجارت , صنعت , كسب و كار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها