فرماندار سنندج خبر داد:

ستاد پیگیری جهش تولید برای تحقق شعار سال در سنندج تشكیل می شود

ستاد پیگیری جهش تولید برای تحقق شعار سال در سنندج تشكیل می شود

به گزارش فی بگیر كردستان فرماندار سنندج با اشاره به نامگذاری پی در پی سال های اخیر توسط رهبری با عناوین اقتصادی و تولیدی اعلام نمود كه كارگروهی برای شناسایی و رفع موانع جهش تولید در فرمانداری سنندج بوجود آمده است.


محمد ابراهیم زارعی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به نامگذاری سال ۹۹ به نام جهش تولید اظهار نمود: حدود ۱۰ سال است كه مقام معظم رهبری مستمر نامگذاری سال را با عناوین اقتصادی و تولیدی درنظر گرفته اند.
وی ادامه داد: این نامگذاری های پی در پی توجه مردم و مسئولین را به اهمیت كارهای اقتصادی، رونق تولید، خرید كالای ایرانی و غیره جلب كرده است.
فرماندار سنندج با اشاره به درگیری كشور با ویروس كرونا خاطرنشان كرد: سال جاری باید تلاش هایمان را برای تحقق شعار سال، با عنوان جهش تولید دو چندان نماییم و به معنای واقعی موانع تولید را برداریم.
وی عنوان كرد: مسؤلان و فعالان حوزه اقتصادی باید توجه ویژه ای به نامگذاری سال جاری از جانب رهبری داشته باشند و عزم خویش را جزم كنند تا به صورت جهشی، تولید افزایش یابد.
زارعی افزود: حالا ستادی در فرمانداری سنندج تشكیل شده كه رسما فعالیت خویش را در مورد پیدا كردن موانع پیشرفت واحدهای تولیدی سطح شهرستان سنندج و رفع آن، از هفته آینده آغاز می كند.
وی تصریح كرد: اعضای ستاد یاد شده از همكاران حوزه اقتصادی و برنامه ریزی فرمانداری سنندج تشكیل شده است.
فرماندار سنندج در انتها درمورد ریشه كن شدن هرچه زودتر ویروس كرونا در كشور ابراز امیدواری كرد و خاطرنشان كرد: امیدواریم بعد از شكست ویروس كرونا با عزم جدی فعالیت خودمان را برای دستیابی به هدف جهش تولید آغاز نماییم.1399/01/07
23:02:05
5.0 / 5
3569
تگهای خبر: اقتصاد , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها