مدیركل تبلیغات اسلامی استان بوشهر:

همت فرزندان ایران در تحقق جهش تولید، كشور را از بیگانگان بی نیاز می كند

همت فرزندان ایران در تحقق جهش تولید، كشور را از بیگانگان بی نیاز می كند

به گزارش فی بگیر بوشهر مدیركل تبلیغات اسلامی بوشهر اظهار داشت: همت فرزندان این مرز و بوم در تحقق جهش تولید كشور را از بیگانگان بی نیاز می كند.


حجت الاسلام عبدالرضا سروستانی ۳ فروردین ۹۹ در سخنانی ضمن تبریك اعیاد شریف مبعث و فرا رسیدن عید نوروز و بهار طبیعت اظهار نمود: امسال سالی است كه با توسل به حضرت امام موسی بن جعفر مقابل السلام شروع شد و با عید سعید مبعث تقارن پیدا كرد.
وی عنوان كرد: مقام معظم رهبری امسال را بعنوان سال جهش تولید نامگذاری فرمودند و این نامگذاری بیان كننده این است كه از منظر مقام معظم رهبری رشد و ترقی كشور بوسیله توجه به اقتصاد مقاومتی باید بعنوان محور حیاتی توسعه مورد توجه بیش از پیش قرار بگیرد.
مدیركل سازمان تبلیغات اسلامی استان بوشهر اضافه كرد: این نامگذاری بیان كننده این است كه اقدامات و تدابیری كه در سال قبل اتخاذ شده و اقداماتی كه در زمینه های مختلف توسعه كارهای تولیدی انجام شده امسال باید با شتاب و تدبیر و قدرت بیشتری دنبال بشود؛ برای اینكه این تولید داخلی است كه كشور را از بیگانگان بی نیاز می كند و با همت فرزندان این مرز و بوم خودكفائی صورت می پذیرد.
حجت الاسلام سروستانی با اشاره به اینكه مخاطب شعار سال قشر خاصی نیست، اضافه كرد: قسمتی از مخاطب این پیام آحاد مردم هستند كه باید نگاه به داخل داشته باشند و با تحقق شعار سال سربلندی جامعه تامین می شود.
وی افزود: از جانب دیگر همه متولیان امر باید تدابیر لازم جهت پشتیبانی از تولید گران داخلی را داشته باشند تا بتوانیم همچون صحنه های دیگر شاهد موفقیت انقلاب اسلامی باشیم و با وحدت و همدلی در جهت تحقق این شعار ادای وظیفه نماییم.
حجت الاسلام عبدالرضا سروستانی با اشاره به ضرورت تحقق شعار امسال در عرصه های مختلف تولید اظهار داشت: تولید می تواند در عرصه ها و بخش های مختلف باشد؛ چه در مایحتاج زندگی و چه از حیث مایحتاج فكری و فرهنگی جامعه.
این مسئول اشاره كرد: كارشناسان دینی و فرهنگی با استفاده از روش ها و متدهای نوین در جهت ترویج فرهنگ دینی و مفاهیم انقلابی نقش خودرا متناسب با شرایط موجود ایفا كنند.
مدیركل تبلیغات اسلامی بوشهر افزود: هركسی در هر جایگاهی كه فعالیت می كند باید نسبت به تحقق شعار سال و حركت در امتداد جهش تولید ایفای نقش كند.
وی اشاره كرد: سازمان تبلیغات اسلامی بعنوان یكی از نهادهای در رابطه با دفتر مقام معظم رهبری برمبنای رسالت و چشم اندازی كه دارد در سندی كه بعنوان سند بالادستی تنظیم كرده به تولید آثار و محتواهای فاخر فرهنگی در امتداد گسترش فرهنگ دینی در سطح جامعه در سال جدید اقدام خواهدنمود.
حجت الاسلام سروستانی اظهار نمود: امیدواریم سال خوبی برای جامعه اسلامی ما باشد و بتوانیم با توكل به خداوند منان مقدمات پیشرفت كشور در عرصه های مختلف را فراهم نماییم.
این مسئول ضمن تقدیر از زحمات همه كسانی كه در مراكز درمانی، كادر پزشكی، هیئات مذهبی و سایر اقشار مردمی و جامعه دینی در امتداد برقراری سلامتی و مبارزه با ویروس كرونا فعالیت می نمایند، تاكید كرد: امیدواریم خداوند به همه مبتلایان به ویروس كرونا شفای عاجل و تندرستی عطا كند و شاهد ریشه كنی ویروس منحوس كرونا باشیم.
منبع:

1399/01/03
20:34:38
5.0 / 5
3676
تگهای خبر: اقتصاد , توسعه , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها