كمك 60 میلیارد تومانی بخش خصوصی برای مقابله با كرونا

كمك 60 میلیارد تومانی بخش خصوصی برای مقابله با كرونا

به گزارش فی بگیر اتاق بازرگانی ایران با كمك اتاق های بازرگانی سراسر كشور، تابحال بیشتر از ۶۰ میلیارد تومان كمك برای مقابله با كرونا در كشور مختص كرده است.


فرزین فردیس - عضو اتاق بازرگانی تهران - در گفتگو با ایسنا، اظهار نمود: اتاق بازرگانی در طول هفته های گذشته كه كشور با مشكل شیوع ویروس كرونا روبرو شده، تمام امكانات موجود را بسیج كرده تا به خط مقدم مبارزه با این ویروس كمك نماید.
به قول وی، در طول روزهای گذشته، تمامی اتاق های بازرگانی در سراسر كشور كوشیده اند با جمع آوری كمك های فعالان بخش خصوصی، به بیمارستان ها، امكانات لازم را برسانند و به كادر درمان در مقابله با این ویروس كمك كنند.
این عضو اتاق بازرگانی تهران با اشاره به اینكه در ایام گذشته كمك های اقتصادی فعالان بخش خصوصی به سراسر كشور ارسال شده است، اظهار داشت: بخش قابل توجهی از این كمك ها در چارچوب تجهیزات پزشكی و بهداشتی و نیازهای بیماران بستری شده در بیمارستان ها تأمین شده و از جانب دیگر اتاق بازرگانی كوشیده در راه واردات كالاها و محصولات مورد نیاز برای عبور از این بیماری هم مذاكرات خویش را گسترش داده و مقدمات واردات این تجهیزات را فراهم آورد.
سخنگوی كمپین نفس اتاق بازرگانی برای مقابله با كرونا افزود: در كنار اقدامات صورت گرفته برای تأمین تجهیزات لازم، كیلینیك نفس هم كه با هدف كمك به تفكیك مسیر بستری بیماران كرونایی از سایر بیماران در دستور كار قرار گرفته به گام نهایی خود رسیده و قبل از آخر سال به بهره برداری خواهد رسید.
وی اشاره كرد: اتاق بازرگانی ایران در جهت عمل به تعهدات اجتماعی خود، تلاش می كند در تمام گام های پیش رو برای مقابله با این ویروس در كنار دولت و مردم باشد و از جانب دیگر با عنایت به تبعات اقتصادی این اتفاق مذاكره برای تأمین نیازهای بخش خصوصی و دریافت حمایت های لازم برای آنها هم از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.1398/12/29
16:02:41
5.0 / 5
3613
تگهای خبر: اقتصاد , محصول , واردات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها