مدیر عامل عمران هشتگرد:

اختصاص ۲۱ هزار مسكن ملی در هشتگرد برای ساكنان تهران و البرز

اختصاص ۲۱ هزار مسكن ملی در هشتگرد برای ساكنان تهران و البرز

به گزارش فی بگیر مدیرعامل شركت عمران شهر جدید هشتگرد با اشاره به اینكه سهم این شهر از طرح اقدام ملی مسكن ۲۱ هزار واحد است، اظهار داشت: در مرحله اول ثبت نام ۶۸۰۰ نفر واجد شرایط شناخته شدند و از ظرفیت خالی ثبت نام می شود.


مسعود حق لطفی در گفتگو با ایسنا، اظهار نمود: سهم شهر جدید هشتگرد از طرح اقدام ملی مسكن حدود ۲۱ هزار واحد است كه در مرحله اول ۱۵ هزار نفر ثبت نام كردند. از این تعداد ۶۸۰۰ نفر واجد شرایط بودند و ۱۱۲۵ نفر تشكیل پرونده دادند كه با عنایت به شیوع كرونا تشكیل پرونده سایر افراد با وقفه همراه شده است.
وی ادامه داد: به تعداد ظرفیت خالی برای طرح اقدام ملی مسكن در هشتگرد از متقاضیان واجد شرایط دعوت می شود.
مدیرعامل شركت عمران شهر جدید هشتگرد خاطرنشان كرد: در مرحله دوم كه از متقاضیان استان های البرز و تهران برای واحدهای مسكن ملی در هشتگرد ثبت نام به عمل آمد با عنایت به تغییر مكانیزم ثبت نام، تمامی متقاضیان می توانند نام نویسی كنند. منتظر هستیم تا پس از آخر مرحله ثبت نام، افراد واجد شرایط از سوی معاونت مسكن و ساختمان به مجموعه شركت عمران معرفی شوند تا عملیات اجرایی را آغاز نماییم.
حق لطفی با اشاره به اینكه طرح اقدام ملی مسكن در بخشهایی از هشتگرد در حال اجراست، اظهار داشت: برخی از واحدهای مسكن مهر را كه نیمه كاره مانده بود به طرح اقدام ملی اختصاص داده ایم كه در حال انجام عملیات اجرایی می باشد و پس از مشخص شدن مرحله ثبت نام، برنامه ریزی برای اجرای سایر واحد ها را انجام خواهیم داد.
مدیرعامل شركت عمران شهر جدید هشتگرد درباره وضعیت پروژه های عمرانی هشتگرد بعد از شیوع كرونا اظهار داشت: به هر حال كرونا تا حدودی بر فعالیتهای جاری همچون تشكیل پرونده واحدهای مسكن مهر در كارگزاری ها و فروش عرصه تأثیر گذاشته كه در نظر داریم تا روزهای آینده بخشی از كارها را به شكل الكترونیكی انجام دهیم.
حق لطفی اظهار نمود: متقاضیان مسكن مهر كه قصد خرید عرصه را دارند می توانند بدون رجوع حضوری به شركت عمران از راه سایت اقدام نمایند كه در آینده نزدیك در این خصوص اطلاع رسانی می نماییم.
وی درباره فعالیت مترو هشتگرد اظهار داشت: فعلاً روزانه چهار قطار به صورت رفت و برگشت از گلشهر به هشتگرد می آید اما احتمالاً به علت مشكلاتی كه ویروس كرونا بوجود آورده در ایام آینده تعداد رامها كمتر شود.
به گزارش فی بگیر به نقل از ایسنا، طرح اقدام ملی مسكن با هدف تولید و عرضه ۴۰۰ هزار واحد مسكونی تا سال ۱۴۰۰ در برنامه دولت روحانی قرار دارد. عملیات اجرایی این طرح در دو قالب دولتی و قراردادهای مشاركت با سازندگان از دیماه ۱۳۹۷ در بعضی مناطق كلید خورد و شهریورماه سال جاری این برنامه توسط رئیس جمهور رسماً به مرحله اجرا رسید.
در مرحله اول ثبت نام از متقاضیان ۲۴۰ واحد مسكونی ارائه شد كه ۱۴۰ هزار نفر از متقاضیان تایید شدند. بر این اساس مرحله دوم نام نویسی با ظرفیت ۲۰۰ هزار واحد از اسفند ماه ۱۳۹۸ شروع شده و روز یكشنبه با آخر ثبت نام در استان های تهران، سمنان، قم، آذربایجان شرقی و جنوب سیستان و بلوچستان تمام می شود.1398/12/25
23:30:17
5.0 / 5
3430
تگهای خبر: تولید , شركت , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها