بیمه ایران اعلام كرد

بیمه گذاران بیمه های زندگی در بیماری كرونا تحت پوشش قرار گرفتند

بیمه گذاران بیمه های زندگی در بیماری كرونا تحت پوشش قرار گرفتند

به گزارش فی بگیر بیمه ایران، بیماری كرونا را برای بیمه گذاران بیمه های زندگی خود تحت پوشش قرار داد.


به گزارش فی بگیر به نقل از ایسنا، به منظور آرامش خاطر بیمه گذاران بیمه های زندگی و كاهش نگرانی موجود در جامعه، بیمه ایران بیمه شدگان بیمه نامه های جامع زندگی، كودكان و نوجوانان، «زندگی مان» و «سپاس ایران» را كه نسبت به دریافت پوشش تكمیلی بیماری های خاص در بیمه نامه خود اقدام نموده باشند، در صورت مبتلا شدن به بیماری كرونا تا سقف تعهدات پوشش بیمه ای بیماری های خاص تحت پوشش قرار می دهد.
این اقدام با عنایت به ورود ویروس كرونا و افزایش احتمال مبتلا شدن به بیماری مذكور، با در نظر گرفتن تعهدات مندرج در جدول ارزش بازخرید بیمه نامه (متناسب با زمان تایید ابتلای بیمه شده)، بدون تغییر در سایر تعهدات پوشش مذكور انجام می شود.
بر این اساس، با عنایت به ماهیت بیمه های زندگی، همینطور در صورت فوت بیمه شدگان به علت مبتلا شدن به بیماری كرونا، پرداخت غرامت فوت آنان برپایه تعهدات مندرج در بیمه نامه، تحت پوشش خواهد بود.
همچنین، با عنایت به ضرورت رعایت نكات بهداشتی با هدف كنترل گسترش ویروس كرونا، تا آخر سال جاری نیازی به دریافت اثر انگشت بیمه گذار یا بیمه شده در پیشنهاد بیمه نامه یا سایر موارد در رابطه با بیمه نامه های زندگی نخواهد بود.1398/12/06
23:58:48
5.0 / 5
3673
تگهای خبر: پرداخت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها