مدیرعامل اتحادیه شركت های تعاونی مسافری به فی بگیر خبر داد

پیش فروش بلیت اتوبوس های نوروزی بعد از تعیین قیمت

پیش فروش بلیت اتوبوس های نوروزی بعد از تعیین قیمت

به گزارش فی بگیر مدیرعامل اتحادیه شركت های تعاونی مسافری كشور اعلام نمود: بعد از تعیین قیمت های جدید بلیت اتوبوس كه الان در حال ارزیابی است، پیش فروش بلیت اتوبوس های مسافری بین شهری ویژه تعطیلات نوروزی شروع می شود و هیچ مشكل و كمبودی در این حوزه وجود ندارد.


احمدرضا عامری در گفتگو با ایسنا، اظهار نمود: با عنایت به ثابت ماندن قیمت بلیت اتوبوس طی یكسال گذشته و مذاكره برای تغییر قیمت ها، فعلا پیش فروش بلیت اتوبوس های ویژه ایام نوروز صورت نمی گیرد و بعد از نهایی و ابلاغ شدن قیمت های جدید، تاریخ دقیق و نرخ های آن اعلام خواهد شد.
وی در پاسخ به سوالی در خصوص این كه آیا پیش فروش بلیت اتوبوس های نوروز بموقع صورت خواهد گرفت یا خیر؟ اضافه كرد: هر ساله این كار را به درستی انجام داده ایم و مشكلی در این حوزه نداشتیم و سال جاری هم پس از نهایی شدن قیمت ها پیش فروش بلیت اتوبوس ها را برای عید سال جاری آغاز خواهیم كرد و این كاری است كه به صورت روتین در هر سال انجام می دهیم.
اتوبوس های دربستی خارجی و داخلی مشكلی برای نوروز ایجاد نمی كند
مدیر عامل اتحادیه شركت های تعاونی مسافری كشور همینطور در پاسخ به سوالی در خصوص این كه آیا افزایش تعداد اتوبوس های دربستی با مقاصد خارجی و داخلی مختلف در این ایام سبب كاهش تعداد اتوبوس ها و بالارفتن تقاضا نسبت به عرضه نمی گردد، اظهار داشت: هیچ كمبودی در این حوزه نداریم و هر ساله اتوبوس های دربستی با مقاصد داخلی و خارجی مختلف كار خویش را در كنار دیگر اتوبوس های نوروزی بین شهری انجام می دهند و هیچ مشكلی در این حوزه نخواهد آمد. سال جاری هم این اتفاق بدون مشكل رخ خواهد داد.
عامری اظهار نمود: از جانب دیگر هر اتوبوسی نمی تواند به مقاصد خارجی مانند تركیه برود و شرایط خاطی را باید از نظر كشور مقصد احراز كند. بعنوان مثال اتوبوس های دربستی تركیه با عنایت به پروتكل امضا شده بین دو كشور باید شرایط خاصی داشته باشند و با عنایت به این شرایط تعداد كمی از اتوبوس ها می توانند در این حوزه فعالیت كنند. همینطور شهرهای گردشگر پذیری مانند مشهد كه اتوبوس های دربستی شان در همه ایام سال بیشتر از دیگر مقاصد داخلی است در روزهای نوروز هم تعداد دربستی هایشان بیشتر می شود مشكلی در این حوزه هم نخواهیم داشت.
مدیر عامل اتحادیه شركت های تعاونی مسافربری تاكیدكرد: به همه مردم سفارش می نماییم كه برای تنظیم هر چه بهتر سفرهای نوروزی شان از قبل نسبت به برنامه ریزی و تهیه بلیت اتوبوس اقدام نمایند و اگر در شرایطی خاص با مشكلی مواجه گشتند، می توانند با اتحادیه شركت های تعاونی مسافری یا دیگر دستگاه های متولی تماس بگیرند.1398/12/03
14:35:15
5.0 / 5
3807
تگهای خبر: دستگاه , شركت , فروش , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها