فاصله قیمت خرید و فروش ارز زیاد شد

فاصله قیمت خرید و فروش ارز زیاد شد

فی بگیر: ارز ابتدای هفته را با افزایش قیمت شروع كرد و از طرف دیگر فاصله خرید و فروش دلار و یورو از طرف صرافی ها افزایش یافت؛ به شكلی كه این نرخ كه هر روز بطور متوسط 100 تومان بود امروز 200 تومان شد.


به گزارش فی بگیر به نقل از ایسنا، در بازار امروز(شنبه) قیمت خرید و فروش ارز در صرافی های مجاز بانك مركزی و همین طور نرخ خرید از طرف بانك ها مقداری نسبت به آخرین روز هفته گذشته افزایش یافته است؛ به شكلی كه صرافی های مجاز بانك مركزی هر دلار را ۱۳ هزار و ۱۵۰ تومان می خرند و ۱۳ هزار و ۳۵۰ تومان می فروشند كه این قیمت نسبت به پنج شنبه گذشته ۲۵۰ تومان افزایش یافته است.
همین طور نرخ خرید و فروش یورو در این صرافی ها به ترتیب ۱۴ هزار و ۶۵۰ و ۱۴ هزار و ۸۵۰ تومان اعلام شده است كه نسبت به نرخ قبلی بازار ۲۵۰ تومان در نرخ خرید و ۳۵۰ تومان در فروش افزایش قیمت مشاهده می شود.
امروز بانك ها هر دلار آمریكا را ۱۲ هزار و ۸۶۰ تومان می خرند كه نسبت به آخرین نرخ هفته گذشته ۲۴۰ تومان افزایش یافته است. همین طور امروز بانك ها هر یورو را از متقاضیان ۱۴ هزار و ۱۹۳ تومان می خرند كه نسبت به روز پنج شنبه حدود ۲۰۰ تومان افزایش یافته است.
ارز مسافرتی نیز با احتساب كارمزد نزدیك به ۱۵ هزار تومان در اختیار متقاضیان قرار می گیرد.
منبع:

1398/11/05
14:46:38
5.0 / 5
4099
تگهای خبر: دلار , فروش , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها