سعیدی:

دولت درمورد بسته های معیشتی گزارش دهد

دولت درمورد بسته های معیشتی گزارش دهد

فی بگیر: یك عضو كمیسیون اقتصادی مجلس با بیان این ادعا كه بسته های معیشتی واریز نشده است خواهان عرضه گزارش شفاف از جانب دولت به مجلس شد.


به گزارش فی بگیر به نقل از ایسنا، زهرا سعیدی مباركه در جلسه علنی امروز (دوشنبه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود اظهار داشت: فقط مدال شهادت در ویترین حاج قاسم نبود كه آن هم آمد و كامل شد. دختر حاج قاسم زینب وار قد علم كرد و با حرف های كوبنده قلب دشمنان را لرزاند. دشمنان جرات اقدام رودرو با سرداران ما را نداشتند؛ به همین علت با اقدام تروریستی حاج قاسم را شهید كردند. این عمل انتقام سختی به دنبال خواهد داشت.
سعیدی با اشاره به جانباختگان حادثه اتوبوس گلستان و جانباختگان هواپیمای اوكراینی و همینطور جان باختن شهروندان كرمانی در تشییع جنازه سردار سلیمانی اظهار نمود: امیدوارم برای آرامش این خانواده های داغدار دستگاه های متولی تمام توان خویش را به كار ببرند. سرداران سپاه ما همیشه در دفاع از حریم و ناموس این سرزمین جانفشانی كردند. مردم هم قدر فداكاری آنها را می دانند. با این وجود قرار بر این شده است كه كمیسیون های مربوطه با تشكیل كارگروه های ویژه با مردم گفت و گو كنند و گزارشات هفتگی بدهند.
نماینده مردم مباركه در مجلس با اشاره به حذف برخی از مطالب در پشتیبانی از حاج قاسم سلیمانی از جانب اینستاگرام اظهار داشت: دشمنان نه تنها از اسم حاج قاسم بلكه از تصویر او هم هراس دارند. این هراس به جا است. آنها از نوشته حاج قاسم هم هراس دارند؛ به همین علت مبادرت به حذف شبكه های اجتماعی كردند كه از حاج قاسم حمایت كرده بود. شرم بر ترامپ باد.
این عضو كمیسیون اقتصادی مجلس با بیان این كه "مردم با مظلومیت و صبوری مشكلات اقتصادی را تحمل می كنند" اظهار داشت: امیدوارم كه از این بحران با موفقیت و سربلندی بگذریم. پرسش من در مورد زاینده رود این است كه ابزار نظارت وزارت نیرو و دولت در این خصوص چیست؟ احقاق حقوق حق آبه كشاورزان چه وقت فرا می رسد.
این عضو كمیسیون اقتصادی مجلس در مورد بسته های معیشتی ادعا نمود در اغلب جلسات 50 تا 60 درصد مردم اعلام نمودند كه بسته های معیشتی واریز نشده است و اضافه كرد: دولت گزارش شفافی در این خصوص ارائه نماید. من تعجب می كنم كه چرا این بسته ها واریز نمی گردد.
زهرا سعیدی مباركه در انتها نطق خود در مورد رده سنی افراد جویای كار و موانع قانونی سد راه آنها اظهار داشت: جوانان دهه شصتی كه فرصت اشتغال نداشتند متاسفانه اجازه شركت در آزمون های استخدامی را ندارند. به آنها اعلام شده است كه علت عدم اجازه شركت در آزمون های استخدامی سن آنها است. پاسخی برای این جوانان ندارم و فقط می توانم بگویم متاسفم.1398/10/23
22:17:44
5.0 / 5
4598
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها