فولكس واگن همچنان می تازد

فولكس واگن همچنان می تازد

فی بگیر: شركت خودروسازی فولكس واگن آلمان اعلام نموده كه در سال 2019 میلادی، 10.8 میلیون دستگاه در بازارهای جهانی فروخته است كه در مقایسه با سال پیش از آن روندی افزایشی را تجربه كرده است.


به گزارش فی بگیر به نقل از ایسنا، فولكس واگن بدون شك یكی از بزرگترین خودروسازان جهان بشمار می رود كه بزرگترین سهم فروش خودرو در بازار كشورهای اروپایی را به خود مختص كرده است.
گروه صنعتی فولكس واگن آلمان اخیرا اعلام نموده است كه در سال ۲۰۱۹ میلادی، ۱۰.۸ میلیون دستگاه در بازارهای جهانی فروخته است كه در مقایسه با سال ۲۰۱۸ میلادی با یك رشد و افزایش ۰.۹ درصدی روبرو شده است.
برمبنای آمار و گزارش های انتشار یافته، تعداد خودرو های سبك تجاری این خودروساز آلمانی در بازارهای جهانی سال ۲۰۱۹ كمتر از سال های قبل شده است.
هربرت دیاس، مدیر گروه صنعتی و خودروسازی فولكس واگن، در این خصوص اشاره كرد كه میزان فروش و عملكرد این شركت نسبت به سال ۲۰۱۸ میلادی افزایش پیدا كرده و روندی رو به رشد را تجربه كرده است.
او همینطور پیش بینی و برآورد كرده است كه درآمد این شركت در سال مالی آینده ۵ درصد رشد خواهدنمود. همین طور میزان فروش آن نیز برای محصولات مختلف حدودا ۶.۵ درصد تا ۷.۵ درصد افزایش خواهد یافت.
منبع:

1398/10/22
16:11:52
5.0 / 5
4132
تگهای خبر: دستگاه , شركت , صنعت , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها