انتقاد همتی از خطای سقوط هواپیمای اوكراینی و نحوه اطلاع رسانی آن

انتقاد همتی از خطای سقوط هواپیمای اوكراینی و نحوه اطلاع رسانی آن

به گزارش فی بگیر رئیس كل بانك مركزی ضمن اظهار انتقاد و پوزش بابت خطای صورت گرفته در سقوط هواپیمای اوكراینی و نحوه اطلاع رسانی این فاجعه اظهار داشت: از دست رفتن اعتماد عمومی و تحریك انتظارات خیلی سریع اتفاق می افتد ولی برگرداندن آن زمان بر و هزینه بر است.


به گزارش فی بگیر به نقل از ایسنا، عبدالناصر همتی طی پست اینستاگرامی اظهار نمود: امروز با بیان مراجع رسمی از علت اصلی حادثه دردناك و غم انگیز سقوط هواپیمای اوكراینی كه جان شیرین جمع زیادی از هوطنان و سایر ملیت ها را گرفت، آگاه شدم.
وی ادامه داد: بعنوان كسی كه در این شرایط دشوار كشور مسئولیت مهمی برای حفظ ثبات اقتصادی كشور دارم و اعتماد مردم و نحوه شكل گیری انتظارات را مهم می دانم، بابت خطای وقوع یافته و نحوه اطلاع رسانی این فاجعه انتقاد داشته و از مردم پوزش می خواهم.
رئیس كل بانك مركزی ضمن بیان اینكه خداوند به خانواده های داغدار صبر جمیل عطا فرماید، اظهار داشت: در طول سه روز گذشته عملكرد پذیرفتنی از نظر مدیریت رسانه ای و بیان جنبه های فنی و تكنیكی مبحث وجود نداشت.
وی خاطرنشان كرد: از دست رفتن اعتماد عمومی و تحریك انتظارات خیلی سریع اتفاق می افتد ولی برگرداندن آن زمان بر بوده و هزینه دارد. از جانب دیگر روش برگرداندن اعتماد هم تعیین كننده است.1398/10/21
14:43:29
5.0 / 5
4321
تگهای خبر: اقتصاد , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها