پذیره نویسی یك صندوق جدید در فرابورس

پذیره نویسی یك صندوق جدید در فرابورس

فی بگیر: پذیره نویسی واحدهای سرمایه گذاری صندوق جسورانه پارتیان 15 درصد تادیه، از روز گذشته شروع شده و هفت روز كاری ادامه خواهد داشت.


به گزارش فی بگیر به نقل از ایسنا، این پذیره نویسی در بازار ابزارهای نوین مالی فرابورس ایران و در نماد معاملاتی «پارتین» صورت می گیرد. حوزه فعالیت این صندوق شامل فناوری اطلاعات و ارتباطات، فناوری مالی (فین تك) و زیست فناوری بوده و سرمایه آن ۲۰۰ میلیارد ریال است.
در پروسه پذیره نویسی این صندوق جسورانه مقرر است ۱۵ درصد از مبلغ هر واحد سرمایه گذاری، در زمان پذیره نویسی و مابقی آن طی سه سال توسط سرمایه گذاران تأدیه شود. ارزش مبنای هر واحد سرمایه گذاری این صندوق نیز یك میلیون ریال است.
طبق اعلام فرابورس، پارتیان هفتمین صندوق جسورانه بازار فرابورس به حساب می آید و مدیریت آنرا شركت پردازش اطلاعات مالی پارت بر عهده دارد. این صندوق برمبنای اساسنامه و امیدنامه خود، مجاز به سرمایه گذاری در سهام شركت هایی است كه در بازار سرمایه ارائه نشده اند. همین طور صندوق می تواند در بازه های زمانی بین هر نوبت تأدیه سرمایه تا موعد تزریق سرمایه به استارتاپ ها، قسمتی از سرمایه را در اوراق بهادار سرمایه گذاری كند.
بر طبق این گزارش، قبل از این صندوق های جسورانه ایده نوتك آشنا، جسورانه یكم آرمان آتی، جسورانه توسعه فناوری آرمانی، جسورانه یكم دانشگاه تهران، صندوق سرمایه گذاری جسورانه فناوری بازنشستگی و نیز صندوق جسورانه رویش لوتوس در بازار ابزارهای نوین فرابورس ایران پذیره نویسی شده اند.
منبع:

1398/10/11
23:55:05
5.0 / 5
4268
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها