معاون امور بازرگانی داخلی وزیر صنعت، معدن، تجارت:

دخالت در كار اصناف و روند داد و ستد پذیرفته نیست

دخالت در كار اصناف و روند داد و ستد پذیرفته نیست

به گزارش فی بگیر ایسنا/آذربایجان شرقی معاون امور بازرگانی داخلی وزیر صنعت معدن تجارت با اشاره به اینكه آرامش امروز بازار مدیون ایثار اصناف است، اظهار داشت: دخالت در كار اصناف و روند داد و ستد پذیرفته نیست و باید مدیریت بازار را به اصناف بسپاریم.عباس قبادی ضمن تاكید بر پذیرش مكانیزم عرضه و تقاضا در بازار اضافه كرد: معتقدیم مدیریت بازار باید بر عهده بازاریان باشد و ظلم در حق بازاریان را در هیچ سطحی نمی پذیریم.

وی با اشاره به اینكه مبحث نایاب شدن كالا در سطح بازار غیر قابل قبول است، افزود: با كمك و همت اصناف نقشه های دشمنان با ابزار تحریم برای كمبود میزان كالاهای اساسی در سطح عرضه نقش بر آب شد.

قبادی اصناف را دلسوز مردم دانست و اظهار نمود: پیش از آنكه اقدامی از جانب دولت برای نظارت برقیمت كالاها انجام شود؛ اطمینان داریم بازاریان با در نظر گرفتن شرایط مردم از افزایش بی رویه قیمت ها جلوگیری خواهند كرد.

وی همینطور خواهان رعایت نصب برچسب قیمت بر روی كالاها شد و افزایش بهره وری و پیشگیری از تخلف بعدی را همچون نكات مثبت این عمل در سطح عرضه دانست و خواهان تسریع در رسیدگی به وضعیت صنوف بدون پروانه كسب و تسهیل دریافت پروانه توسط این واحدهای صنفی شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان صمت، وی از روسای اتحادیه های صنفی خواست پیش از ارجاع پرونده های تخلف به تعزیرات حكومتی، خود مبادرت به حل و فصل تخلف و جلب نظر مشتری كنند.

معاون وزیر صنعت معدن تجارت با اشاره به مبحث تامین و عرضه لاستیك موردنیاز خودرو های باری سبك و سنگین، اظهار داشت: در مورد توزیع و عرضه این محصول هیچ گونه مشكلی وجود ندارد و روسای سازمان های صمت سراسر كشور می توانند در ستاد تنظیم بازار استان ها نسبت به مدیریت و توزیع این محصول اقدام نمایند.
1398/09/29
19:24:03
5.0 / 5
3887
تگهای خبر: تجارت , صنعت , قیمت , محصول
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها